Skocz do zawartości

Kurs lutowania - #8 - gadżet migający, układy scalone


Komentator

Pomocna odpowiedź

(edytowany)
15 godzin temu, Treker napisał:

@Piotr66 super, że wiedzą z kursu się przydała. Zmieniając temat: powiedz proszę z jakiej przeglądarki korzystasz? Z jakiegoś powodu zawsze, gdy dodajesz zdjęcia to coś złego dzieje się z Twoimi postami i - o ile jestem w stanie - to ręcznie to poprawiam. Nie mogę jednak dojść do tego skąd się bierze ten błąd, bo jesteś jedynym użytkownikiem z takim problemem i nie byłem w stanie tego odtworzyć u siebie 😉

Korzystam z Firefoxa. A jakiego rodzaju są te problemy?

 

Edytowano przez Piotr66
Link do komentarza
Share on other sites

Dzięki za przydatny i przejrzysty kurs lutowania. Idealnie się spina z kursem elektroniki. Wszystko zadziało, a od czasu tego kursu, lutuję co mi wpadnie w ręce. Ostatnio na święta były choinki 😄

Czekam na część drugą kursu lutowania i/lub lutowanie SMD 😄

BTW: Zachodziłam w głowę przez ostatnie 2 miesiące,  po co kobieta przede mną w kolejce, kupowała "igłę do lutowania"  😅🤣

FORBOT-kurs lutowania-awers(1).png

FORBOT-kurs lutowania-rewers(1).png

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Ukończone brakuje mi tu kilku rzeczy. Fajnie by było na samym początku gdyby w ramach kursu można było przlutować kable od wentylatora np. tego typu co w zasilaczach zasilacza do źródła zasilania jako pierwsze. Wszak wdychanie oparów nie jest zdrowe, a dobry kowal sam dla siebie tworzy narzędzia.

Naprawdę mocno mi brakuje jakiegoś układu SMD. Skorzystałem z tego kursu by przygotować się do pracy. A to by mogło rozwiać wątpliwości.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@WojciechD miło słyszeć, że kurs Ci się podoba 🙂 Plany są, ale to jeszcze daleka droga - na pewno będziemy informować o tego typu nowościach na blogu!

Link do komentarza
Share on other sites

Kursik skończony w całości wiele się rzeczy dowiedziałem i wiele też źle robiłem przykładowo przenoszenie cyny na grocie nigdy mi nie wychodziło takie lutowanie a większość majstrów na YT tak właśnie robiła. Po kursie lutowania wychodzi o wiele lepiej. Dziękuję za ten wspaniały kurs i lecę bawić się z wami dalej teraz może jakaś elektronika poz. 1

❤️Quiz zaliczony w 100% tylko czasowo ponad 2 minutki🫤❤️ Wszystkie moje prace zamieszczam poniżej 👇

17127818217236700798009853353404.thumb.jpg.b759887e2a9b0b1b73d3e2125bcc7bd4.jpg

 

17127816367067427555900305708798.jpg

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.