Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Witam Wszystkich bardzo serdecznie. Mam już prawie....eeeee, 48 lat! Ale ten czas mknie. Informatyką, elektroniką, zwłaszcza techniką cyfrową interesuję się odkąd bardzo dawno temu zobaczyłem pierwsze ZX Spectrum ;) Teraz zaczynam przygodę z układami FPGA. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Pozdrawiam Wszystkich.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@robdm witam na forum i życzę udanych eksperymentów z FPGA. W razie problemów pytaj śmiało na forum 🙂

____

Przy okazji małe ogłoszenia dla osób, które właśnie uczą się z naszych kursów. Mam do rozdania kilkanaście kompletów gadżetów Forbota - szczegóły:

 

Link do komentarza
Share on other sites

@darir witam serdecznie na naszym forum 🙂

3 godziny temu, darir napisał:

Zainteresowalem sie kursami forbot.Chce poznac praktyczne zastosowania ukladow i urzadzen.

Fajnie, że tu trafiłeś, powodzenia!

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć,

zaczynam z Arduino, więc jestem początkującym elektronikiem. Emerytem też początkującym jestem.

Na razie od 2 dni się dobrze bawię, grzecznie ćwicząc zadania kursowe - pasmo sukcesów.

Szacun i podziękowania dla twórców kursu i zabawki.

PawelKO

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich 🙂 

Mam na imię Patryk, 27 lat, ogólnie zajmuję się głównie programowaniem, ale elektroniką interesuje się już od technikum. Postanowiłem zrealizować swój pierwszy projekt DIY, szukając odpowiedzi na moje pytania trafiłem tutaj

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam,

Jestem Karol, mam 22 lata, zacząłem w tym roku akademickim studiowanie elektrotechniki. Uznałem, że przyda mi się drobna pomoc w zrozumieniu zagadnień związanych z prądem, a także rozwinięciu w sobie zainteresowania tymi tematami. 

Pozdrawiam serdecznie i Szczęśliwego Nowego Roku 😁

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.