Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Witam, 

Jestem Tomek i pracuję jako robotyk, natomiast przygodę z Arduino zacząłem 2 miesiące temu. Wszystko czego się dowiedziałem nt. programowania Arduino zawdzięczam założycielowi oraz uczestnikom Forbot.pl. Dzięki!

Obecnie pracuję nad zbudowaniem własnego robota. 

Pozdrawiam 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@eskimo6 witam serdecznie na forum 🙂 nauczyć się można czegoś w każdym wieku, powodzenia!

@ximot witaj Tomku na naszym forum 🙂 miło czytać pozytywne komentarze 🙂 

5 godzin temu, ximot napisał:

Obecnie pracuję nad zbudowaniem własnego robota. 

To pochwal się postępem prac w dziale worklog, miło będzie widzieć coś nowego, a i pewnie znajdą się chętni do dorzucenia swoich kilku groszy 😉 

Link do komentarza
Share on other sites

Witajcie. Mam na imię Tomek. Dopiero rozpoczynam moją przygodę z elektroniką "praktyczną". Miałem z nią do czynienia przez jeden semestr na studiach, ale tylko w teorii. A teoria bez praktyki wiadomo na co sie zda :).

Zdobytą wiedzę mam zamiar wykorzystać w modelarstwie (makiety kolejowe) oraz do tworzenia rożnych ciekawych projektów wspomagających "funkcjonowanie" domu. Po zapoznaniu się z tematem elektroniki, myślę ze przyjdzie czas na kurs programowania Arduino, gdyż w tym temacie znajduję również zastosowanie dla moich projektów hobbystycznych.

Pozdrawiam wszystkich.

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@Tomko Witaj Tomku na naszym forum 🙂 

3 godziny temu, Tomko napisał:

myślę ze przyjdzie czas na kurs programowania Arduino, gdyż w tym temacie znajduję również zastosowanie dla moich projektów hobbystycznych.

Tak jak najbardziej, choć podstawy elektroniki też są potrzebne żeby wiedzieć jak i co z czym działa. Powodzenia! Jak coś zbudujesz pochwal się w dziale DIY 😉 

Link do komentarza
Share on other sites

Witam,

Mam na imię Radek mam 31 lat, zacząłem się trochę interesować robotyką dlatego zawitałem tutaj. Zaczęło się od tego że zamiłowałem się w nowościach z kategorii smart dom dlatego zakupiłem Raspberi Pi 4 więc jestem na początku przygody. 

 

Pozdrawiam

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich zapaleńców elektroniki. Na forbota trafiłem przez zainteresowanie "arduino", chciałem zgłębić ten temat, a póki co jestem zielony z zakresu elektroniki, a więc zaczynam od podstaw. Myślę, że zabawię tu na dłużej. Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w dokonywaniu postępów tym co zaczynają jak i tym, którzy mają już doświadczenie.👍

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@Jonesbo witam serdecznie na forum 🙂 fajnie, że podjąłeś ten temat, powodzenia!

@expai witaj Piotrze na forum 🙂 powodzenia w nauce, jak będziesz skrupulatnie czytał treść kursu i robił przykłady to stan wiedzy powinien się zmienić 😉  

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.