Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Witam . Jestem Paweł . Może dziwić  Was fakt że  jestem na forum bo nie mam Zielonego pojęcia  o Elektronice  sam nawet juz nie tykam prądów  bo co chce coś zrobić  to "zwara" więc jak to się mówi Znam swoje miejsce  w szergu. Jestem tu dlatego że tna tym forum znalazłem  pomysł  na kłopot  który  mnie meczy a widzę że  są  Sprytni Ludzie  

Pozdrawiam Serdecznie  Wszystkich

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@borss123 witam serdecznie na forum 🙂 

 @zielonyPL również serdecznie witam Cię Pawle na naszym forum 🙂 to cieszymy się, że znalazłeś tu na coś odpowiedź. Zachęcam zatem do aktywności.

@76yN3Sq witaj Arturze na forum 🙂 no każdy kiedyś zaczynał, powodzenia zatem na początku Twojej drogi. Przy okazji, ciekawy nick 😉 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Witam, jestem na samym początku zdobywania wiedzy, która w przyszłości ma mi posłużyć do budowania czegoś własnego. Staram się zawsze radzić sobie z problemami samodzielnie jednak gdy zabraknie już pomysłów mam nadzieję że tutaj znajdą się ludzie chętni podzielić swoją wiedzą. 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@elpe witam serdecznie na forum 🙂 Powodzenia Leszku w nauce, z kursami i treścią forum na pewno sporo się dowiesz!

@Youna witaj Asiu na forum 🙂 powodzenia w nauce i zachęcam do aktywności na forum 😉 

@Pirex witaj serdecznie 🙂 masz dobre podejście, nie czekać na gotowe tylko coś pokombinować - w ten sposób na pewno się czegoś nauczysz, powodzenia!

@Robson_Kerman również witam Cię na forum 🙂 to co piszesz robi wrażenie, dobrze że tu trafiłeś, serdecznie zachęcam Cię do aktywności, na pewno wiedza ta przyda się innym.

 

Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich. Na karku 35 lat i w sumie od zawsz było mi wstyd że nie ogarniam w ogóle tematów około prądowych. Obecnie syn ma 4 lata, za parę lat będzie pytał co i dlaczego, może trzeba będzie mu coś naprawić....także czas najwyższy na podszkolenie. Wszystkim użytkownikom życzę dużo zabawy i cierpliwości. Pozdrawiam. 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dzień dobry wszystkim

Jestem studentem 2 roku, którego studia są powiązane z tematami na tym forum. Niestety sucha wiedza licealna i aktualne podejście uczelni do nauczania zmusiło mnie do nauki praktycznej na własną rękę. Elektroniką interesowałem się od dziecka. Teraz postanowiłem, że jest to czas na odejście od teoretyzowania i rozpoczęcie nauki w własnym zakresie. Można powiedzieć, że studia jednak czegoś uczą i na pewno tę umiejętność nazwałbym samodzielnością.

Pozdrawiam wszystkich działaczy. Mam nadzieję, że wraz z minionym tu czasem moja wiedza praktyczna będzie się poszerzać.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć! Jestem Maciek. Z elektroniką nigdy nie było mi po drodze, ani teoria, ani praktyka nie były moją mocną stroną. Dużo lepiej radziłem sobie za to z gitarą elektryczną i wpadła mi do głowy myśl, że super byłoby tworzyć własne efekty gitarowe! I tak oto, okrężną drogą wylądowałem na forbocie w poszukiwaniach kursu elektroniki i lutowania THT (w życiu nie miałem lutownicy w rękach :D) i oba dotarły dziś do mnie. Mam nadzieję, że tym razem wiedzę przyswoję i niedługo będę mógł pochwalić pierwszymi własnoręcznymi efektami 😄 A kto wie, może nawet jakiś wzmacniacz?

Pozdrawiam wszystkich cieplutko! 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich. Jestem Gabriel mam 25 lat. Jestem z wykształcenia Diagnostą Laboratoryjnym, ale postanowiłem zdobyć dodatkowe wykształcenie z dziedzin pokrewnych elektronice, za sprawą kanału RS Elektronika. Zainteresowało mnie to jak wiele można zdziałać łącząc wiedzę, którą już posiadam z dodatkowym wykształceniem. Jednakże długa droga przede mną gdyż dopiero zaczynam swoją przygodę od podstaw. Mam przeczucie, że ciekawie będzie przebywać tu z Wami. Powodzenia wszystkim cokolwiek chcecie osiągnąć. 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@EsKmon  witam serdecznie na forum 🙂 

19 godzin temu, EsKmon napisał:

aktualne podejście uczelni do nauczania zmusiło mnie do nauki praktycznej na własną rękę.

Jak tam wygląda obecnie podejście nie wiem, ale wiem, że studiowanie od zawsze polegało na uczeniu się na własną rękę 😉 

19 godzin temu, EsKmon napisał:

Można powiedzieć, że studia jednak czegoś uczą i na pewno tę umiejętność nazwałbym samodzielnością.

Hah, to prawda 🙂 uczą jeszcze robienia wszystkiego na ostatnią chwilę. Ale te teoretyzowanie docenia się po czasie także nie ma co narzekać. Liczby urojone choć urojone są bardzo praktyczne. Powodzenia w nauce i zachęcam do aktywności na forum.

@Ciochu również serdecznie witam 🙂 to podziwiam, łapiesz się za ciekawy temat ale trochę trudny - przynajmniej jest to jeden z tych tematów gdzie wiedza teoretyczna idzie silnie w parze z praktyką. Powodzenia, pochwal się jak coś już zmajstrujesz!

@Azgalor witam na naszym forum 🙂

5 godzin temu, Azgalor napisał:

zdobyć dodatkowe wykształcenie z dziedzin pokrewnych elektronice, za sprawą kanału RS Elektronika

Dobry kanał, ale na początek to trochę ciężka sprawa. Fajnie że trafiłeś na kursy, na pewno będzie Ci łatwiej zacząć z podstawami i nieco bardziej trudniejszymi tematami. Powodzenia, a  razie problemów śmiało pytaj 🙂 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.