Skocz do zawartości

Personalizacja


Brosper

Pomocna odpowiedź

Ostatnio przeglądając inne fora tematyczne. Natchnąłem się na tzw. personalizację.

Chodzi mi mniej więcej oto że w danych przy poście mogły by być dodatkowe dane np. O ilości zbudowanych robotów ewentualnie jakiś odnośnik do tych konstrukcji lub galerii.

Po za tym można by zmienić "Piwo" na "Diodkę". 🙂

Według mnie ciekawy pomysł z tego względu że wygląd forum to chyba standardowy styl instalowany razem ze skryptem. Można by go trochę zmienić.

Link do komentarza
Share on other sites

Chodzi mi mniej więcej oto że w danych przy poście mogły by być dodatkowe dane np. O ilości zbudowanych robotów ewentualnie jakiś odnośnik do tych konstrukcji lub galerii.

Aktualnie jest pole gdzie można wpisywać język, w którym się programuje, można by też dodać ilość robotów jakie się zrobiło, tylko musiałoby to być jakoś weryfikowane.

Można też dodać pole w stylu O mnie, gdzie każdy w widoku swojego profilu mógłby opisać w kilku zdaniach każdą swoją konstrukcję.

Styl jest zmodyfikowany i to znacznie 😉 Próbowaliśmy zamówić ostatnio nawet nowy styl, ale jakoś nie mogliśmy uzyskać czegoś fajnego.

A co sądzą inni o podanych propozycjach?

Link do komentarza
Share on other sites

Kaytec, drogo macie w Olsztynie ;]

Pod językiem (swoją drogą można to pole jakoś wyróżnić, musiałem się dobrze przyjrzeć żeby znaleźć tego Bascoma u Ciebie, Treker) można by dorzucić linki do opisów na forum. + opis w profilu też nie jest złym pomysłem.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

A ja zachęcam do podawania w sygnaturze swoich planowanych konstrukcji - można w ten sposób znaleźć kogoś z podobnymi planami, można się wymienić doświadczeniem 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Wolę piwo ;]

Właśnie, podczas setnego przeglądania tematu psotka3, wpadł mi do głowy pomysł. Można oddzielić opis od dyskusji? Tak, żeby opisy były jakby czystymi artykułami autora?

Link do komentarza
Share on other sites

Nie w tym żadnego sensu. Jak autor konstrukcji jest ogarnięty to wie jak edytować posta i wszystko ma w pierwszym poście. Po za tym to jest forum. Działa na zasadzie postów. Jeśli już to trzeba by utworzyć nowy dział co było by totalnym bezsensem.

Link do komentarza
Share on other sites

A ja zachęcam do podawania w sygnaturze swoich planowanych konstrukcji - można w ten sposób znaleźć kogoś z podobnymi planami, można się wymienić doświadczeniem 🙂

Popieram fajnie to wygląda, zaraz swój uzupełnię... 😅

Link do komentarza
Share on other sites

Odkopię temat, ale nie do końca wiem czy mój post tutaj pasuje. Otóż mam prośbę-pytanie: Dałoby się wrzucić shoutboxa na stronę główną (w sensie portal)? Myślę, że ożywiłby się ruch w nim, bo tak to pewnie połowa użytkowników nie wie o jego istnieniu.

Link do komentarza
Share on other sites

Nie no, może być niżej, ale na stronie głównej - portalu. Na przykład między 'nowymi tematami' a tym 'Witaj, ' i awatarem. Albo w ogóle pod nowymi tematami.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.