Skocz do zawartości

Kierownica do PC


Krzysiek97

Pomocna odpowiedź

Czy wiadomo jaką wartość PPR ma ten enkoder z Canona IP2700? Jestem w trakcie planowania budowy kierownicy do PC opartej na trochę innym projekcie, ale nie mam jeszcze wybranego enkodera, a ten tutaj mnie zaciekawił, tylko chciałbym wiedzieć jakie jest jego PPR zanim zadecyduje czy będzie mi pasował. W internecie znalazłem tylko informację o enkoderze z IP4200 i pokrewnych że ma koło 3000 PPR, nie wiem jednak na ile te dane są wiarygodne i nie wiem ile PPR ma enkoder z IP2700 (numer części samego enkodera jest inny niż w IP4200, więc wartość PPR też może być inna).

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Bardzo dobra jest ta nowa kierownica Genesis Seaborg 400. So;lidna konstrukcja, ma metalowe pedały , dodatkową podkładkę pod stopy, nie ślizga się  bo ma specjalne przyssawki. Podkładki antypoślizgowe. Spoko się sprawdza, lubię konkretny sprzęt , ona niewątpliwie taka jest

Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich! Panowie potrzebuje najlepiej zlecić komuś aby mi zbudował na zamówienie sterowanie silnikiem, na  który gra będzie wysyłać sygnał drgania. Po krótce, symulator Gpbikes w którym jest w opcjach force feedback mam symulator na który się wsiada lecz kierownica jest luźna, chciałbym właśnie aby napędzał ja silnik paskiem, który dostanie sygnał z gry. Pozdrawiam i dziękuję za ewentualne odpowiedzi, podpowiedzi. Pozdrawiam wszystkich ,,SIMERÓW,,🤓

Link do komentarza
Share on other sites

Hej, trochę późno ale muszę zapytać, macie jakieś inne propozycje co do enkodera? coś nie mam szczęścia w poszukiwaniach odpowiedniego, macie jakieś odpowiedniki lub sprawdzone źródła z których można by jakiś spoko nabyć najlepiej taki który nie wymagałby dodatkowego zasilania spoza Leonardo? Dzięki wielkie i pozdrawiam.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.