Skocz do zawartości

Allegro.pl Dobry sprzedawca duży wybór tanio


idemaso

Pomocna odpowiedź

Lisiu

To nazwa użytkownika, firma to Lispol.

[ Dodano: 02 Lut 10 09:30 ]

Właściwie to nie wiem kogo Ci jeszcze polecić 😉 Na allegro jako takich oszustw już bym się nie spodziewał, bo administracja się nie bawi, a i o udowodnienie jest często łatwiej niż w rzeczywistości. Szukaj tych co są najtańsi, z tym, że jak dla mnie lispol jest tak świetny, że kupuję tam zawsze jeśli tylko ma to co mi potrzeba 🙂

  • Pomogłeś! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Powiem jeszcze że jak zamawiasz w lisia to jak czegoś nie ma wystawionego w aukcjach, to pytaj się go, bo czasem ma to u siebie na stanie tylko po prostu czasami nie wystawia.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Ma nawet stronę internetową ze sklepem, gdzie dużo wygodniej zamawia się duże ilości różnorodnych części. Wystarczy wpisać "lispol" w google - pierwszy wynik.

Link do komentarza
Share on other sites

Wie ktoś może co się dzieje z tym sprzedawcą obecnie.

Był z nim dość dobry kontakt do pewnego czasu, a od około 2 tygodni niestety żadnej odpowiedzi na @ ani tel ...

Sprawa jest dla mnie dość pilna. Chciałem u niego zamówić nieco części.

Zna ktoś może jeszcze kogoś godnego polecenia?

Link do komentarza
Share on other sites

ee? Wczoraj zamówiłem u Niego LCD i jeszcze parę części, kontakt niemalże od razu.

Spodziewam się paczki u mnie już jutro i założę się, że jutro już będzie 🙂 [podejrzewam Lispol o zaprzedanie duszy poczcie polskiej, bo przesyłki dochodzą całe, zdrowe i zadziwiająco szybko]

Link do komentarza
Share on other sites

To dziwne bo w moim przypadku kontakt @ urwał się w pewnym momencie i do dzisiaj nie ma żadnej odpowiedzi (a wysyłałem mu @ na adres podany i na Allegro i ten na jego stronie - ostatnią wiadomość wysłałem do niego dzisiaj rano).

Co do tel to sprawa się wyjaśniła - wina mojego telefonu w którym padła antena i okazało się, że gdzie bym nie dzwonił to abonent poza zasięgiem.

P.S.

Możesz podać dane na jakie się z nim kontaktujesz?

__________

Komentarz dodany przez: Nawyk

Proszę używać cytowania gdy to konieczne, cytowanie całej poprzedniej wypowiedzi, zawierającej cytat całej poprzedniej wypowiedzi zdecydowanie mija się z celem...i znacznie pogarsza czytelność tekstu.

Link do komentarza
Share on other sites

Ja polecam sklep laro (nie allegro, sklep internetowy), dobry wybór i oferta uzupełnia lisia, przesyłają tylko za pobraniem (nie wiem czy nie można wcześniej zapłacić, bo za pobraniem mi na rękę), dosyć szybko i bezproblemowo.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.