Skocz do zawartości

LaserFly - czyli kolejny raz zabawiamy koty


ethanak

Pomocna odpowiedź

Podoba Ci się ten projekt? Zostaw pozytywny komentarz i daj znać autorowi, że zbudował coś fajnego!

Masz uwagi? Napisz kulturalnie co warto zmienić. Doceń pracę autora nad konstrukcją oraz opisem.

Fajny Projekt, Ale ja niestety kotow nie posiadam... Albo stety. W sumie to nie wiem czy za nimi plakac...

Edytowano przez macizet
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dnia 29.01.2020 o 15:39, ethanak napisał:

byłoby mi miło, gdyby ktoś wykorzystał mój projekt choćby częściowo.

@ethanak   Już niedługo się wszyscy bardzo zdziwimy jak każda wiedza i każda umiejętność będzie przydatna. Za pomocą małych rzeczy będą się działy rzeczy wielkie...

_____

Projekt bomba! Faktycznie, niby wszystko jest gdzieś w necie, ale jak przyjdzie co do czego, to trzeba wziąć i przysiąść... 🙂

A jakby dodać openCV?... No na przykład, promień lasera ląduje zawsze pół metra przed nosem kota...

 

Edytowano przez MKJB
Link do komentarza
Share on other sites

10 godzin temu, MKJB napisał:

A jakby dodać openCV?... No na przykład, promień lasera ląduje zawsze pół metra przed nosem kota...

Nawet o czymś podobnym myślałem - ale wiązałoby się to z koniecznością przeprowadzenia badań nad interakcją kota i muchy. Niestety - ponieważ (jak już pisałem wcześniej) do kota mam dostęp jedynie zdalny (a i to przez proxy) - pomysł uznałem w tych warunkach za nierealny.

10 godzin temu, MKJB napisał:

niby wszystko jest gdzieś w necie, ale jak przyjdzie co do czego, to trzeba wziąć i przysiąść...

Dlatego staram się jeśli już coś publikuję wrzucić tam wszystko co jest potrzebne może nie tyle do stuprocentowego odtworzenia mojego niewątpliwego arcydzieła - ale aby nikt nie musiał szukać po całym internecie czegoś, co ja kiedyś zrobiłem, wymyśliłem czy też po prostu znalazłem.Taka mentalność GPL-owca...

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.