Skocz do zawartości

Zakupy na www.junun.org


TIMONek

Pomocna odpowiedź

Sporo firm, które umożliwiają wysyłkę za granice same bez problemu wpisze "Gift", przykład hobbycity 😉 Moje 3 li-pole dostałem opisane jako "Prezent, część do samolotu zabawki". Poszło na cło, ale nic nie naliczyli.

Pisałeś do nich specjalnie maila, czy przy zakupie jest jakaś opcja do wyboru?

Sam za kilka dni będę zamawiał 18 serw i nie bardzo mi się uśmiecha płacić podatek i cło od nich bo wyjdzie nie mała sumka.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Pisałeś do nich specjalnie maila, czy przy zakupie jest jakaś opcja do wyboru?

Sam za kilka dni będę zamawiał 18 serw i nie bardzo mi się uśmiecha płacić podatek i cło od nich bo wyjdzie nie mała sumka.

W hobbykingu masz opcję wyboru, czy to ma być gift czy coś innego. Ponadto możesz obniżyć wartość przesyłki - standardowo jest ustawione chyba na 30% 🙂 Gdy się zarejestrujesz to będziesz miał wszystko pokazane.

Link do komentarza
Share on other sites

TIMONek, po zamówieniu dostałeś od Junun jakiegoś maila potwierdzającego wysyłkę, czy coś? W ogóle kontaktowali się z tobą? Moje zamówienie poszło prawie tydzień temu (zeszły czwartek, podejrzewam, że kasa u junun'ów była w piątek) i do tej pory żadnego maila ani nic od nich nie dostałem.

Link do komentarza
Share on other sites

Nie dostałem maila potwierdzającego przesyłkę. Zaniepokoiło mnie to nieco i wysłałem do nich maila, po kilku godzinach dostałem odpowiedź :

Your order was placed on 4 April and shipped on 5 April by USPS First

Class Airmail. It should take 1-2 weeks to arrive.

Dokładnie 8 dni temu zamówiłem sharpy po raz kolejny i także nie dostałem maila, ale stawiam, że na 99% wysłali paczkę.

Link do komentarza
Share on other sites

No, wchodzę dzisiaj do domu, a tam na biurku leży ładna paczuszka z USA 🙂 Czujniki dotarły, bardzo dobrze zapakowane, oczywiście w różowych woreczkach ESD. Cła nie płaciłem, paczka kosztowała 59,75$ z przesyłką.

Link do komentarza
Share on other sites

Jesteście pewni, że paczka nie leży gdzieś u celników (na 100% poszła na cło). Chociaż ten brak odzewu ze strony junun rzeczywiście jakiś nieok.

Link do komentarza
Share on other sites

Ja zamawiałem przed Tobą Bobby i także nie otrzymałem jeszcze sharpów. Zaraz zawody w Krakowie i przyznam, że by się przydały. Napisałem również maila z pytaniem czy paczka została wysłana i brak odpowiedzi tym razem :/ hmm... nie podoba mi się to.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.