Skocz do zawartości

NieRobot 01a (NR01a)


Kera

Pomocna odpowiedź

Dajcie już spokój.

Temat jest umieszczony w odpowiednim dziale. Coś tam miga, coś tam świeci albo i nie, a wy się wyżywacie już drugi dzień.

Wersje A, B i C też mnie rozśmieszyły i można zażartować, skomentować, ale niektórzy tutaj już po kilka postów walnęli wcale nie bardziej wartościowych niż sam temat.

Link do komentarza
Share on other sites

BoBBy, nie zmienię bo mam jednak cień nadziei że ten temat zostanie wyczyszczony z naszych kpin i zamknięty (nie wyrzucony do kosza), żeby każdy mógł tylko podziwiać a nie kusiło go komentować 😉

[ Dodano: 27-10-2010, 18:46 ]

wsowa, życie jest takie stresujące, daj się ludziom trochę odprężyć :->

[ Dodano: 27-10-2010, 18:53 ]

Ok sorry miałem ciężki dzień. Ale tak mnie kusi......

Kera, pracowałeś nad nim 9 miesięcy? Czy przez 9 miesięcy wymyślałeś co zrobić z tych rzeczy i opracowywałeś system nazw? Jak zbudujesz działającego światłoluba to jako jeden z pierwszych postawię ci piwo. Bo sam widzisz komentarze w tym dziale, jakbyś posłuchał rad w temacie o częściach to może zbudowałbyś już robota (czy tam JużRobota).

OK, za wszystkie posty żałuję i już nie pisze w tym temacie.

Link do komentarza
Share on other sites

Ja chciałbym wiedzieć ile kera masz lat?

Tak szczerze?

Bynajmniej nie chce Ci ubliżać tylko chciałbym zapytać niektórych użytkowników diody jak wyglądały ich konstrukcje gdy byli w Twoim wieku?!

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Kera, tak się z Ciebie śmiejemy, że teraz nie pozostaje Ci nic innego jak zrobić nam na złość i zrobić JużRobota 1a 🙂 Czego szczerze Ci życzę

Swoja drogą najzabawniejszy temat od czasów gościa, co chciał mieć w robocie działka Gaussa itp 😃

Link do komentarza
Share on other sites

Hahaha, ten temat dostarczył mi dużo radości:) a szczególnie "roboty" KD93 (styropian i samolocik) 😃 A tak przy okazji piszesz że programujesz w C++ to napisz mu program żeby sobie chociaż pomrugał

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.