Skocz do zawartości

NieRobot 01a (NR01a)


Kera

Pomocna odpowiedź

Witam! Pamiętacie mnie jeszcze? Tak, chciałbym wam pokazać moje dzieło! Pamiętacie temat w którym przedstawiłem swoje części (https://www.forbot.pl/forum/topics18/inne-czesci-vt2827.htm) i któryś z was nazwał je śmieciami!? To właśnie z tych "śmieci" zrobiłem właśnie jego:

Jeśli jakieś pytania to śmiało!

Link do komentarza
Share on other sites

Tak szczerze, to gdyby nie to, że umieściłeś temat w projektach początkujących, ten twój "nierobot" wylądowałby już w koszu. Nawet nie masz w nim ani grama jakiejś elektroniki żeby chociaż podążał za światłem. Do tego ni widzę nigdzie przekładni, więc jeśli to coś w ogóle jeździ to chyba tylko zasługa tej 9V bateryjki i niskiej masy.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Tam u góry swojego postu o NieRobocie masz przycisk "edytuj". Proszę użyj go i popraw zdjęcia, bo osobom z wolniejszymi komputerami (np. mi) zdjęcia ładowały się bardzo długo i nawet Chrome się zawiesił 🙁 , ale cierpliwie poczekałem żeby zobaczyć twoje "cudo". Doceń to i zmień zdjęcia.

Link do komentarza
Share on other sites

Już dodałem, a przy okazji powiem od czego jest nazwa:

NieRobot - Bo to nie jest prawdziwy robot

01 - Wersja (ewolucja)

a - model (Ten jest ziemny, b to wodny, a c powietrzny)

Link do komentarza
Share on other sites

Sabre normalnie liryką zawiało:))))) (o oświetlaniu) Kera, działaj, działaj:) Ja się kiedyś podrajcowałam, gdy udało mi się zasilanie z większej ilości baterii zmodzić 🙂))))))))) łehehe 🙂)) Teraz nie jestem o wiele mądrzejsza:)))))))) Mruż oko i działaj dalej 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Sabre normalnie liryką zawiało:)))))

flamasterka, bo to ty mnie natchnęłaś, brakuje na tym forum odrobiny humoru, a jak ja jakąś docinkę śmieszną napiszę, to krzyczą, że za dużo sobie pozwalam i obrażam ludzi.

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.