Skocz do zawartości

[Kupie] Akmulator


Pomocna odpowiedź

Dzisiaj przebudowałem lekko maora 12t. I po zważeniu okazało się, że akumulatorki Sanyo Eneloop są za ciężkie. Moje pytanie brzmi jaki akumulator kupić, aby nie przekroczyć 0,5kg. Mam tylko 80g do dyspozycji więc to trochę mało. Najlepiej żeby nie była zbyt droga i oczywiście miała mniejsze wymiar niż 10X10X2.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link do komentarza
Share on other sites

Nie napisałeś nic o typie ani o napięciu, ale podejrzewam, że chodzi o Lipola 2S. Zobacz w HobbyKingu, tam łatwo znajdziesz odpowiedni akumulator na podstawie wagi i rozmiarów.

P.S Popraw podpis, tak aby nie łamał regulaminu.

  • Pomogłeś! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Wyczytałem że li-po są bardzo wymagające. Trzeba je przechowywać w odpowiedniej temperaturze. I mogą wybuchnąć. Może macie jakiś sposób na kontrolowanie rozładowywania, nie będzie mi się chciało co parę minut kontrolować miernikiem czy za mocno nie rozładowałem.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Trzeba je przechowywać w odpowiedniej temperaturze.

Zgadza się, najlepiej pomiędzy -10 a 50°C

I mogą wybuchnąć.

Samochód też może wybuchnąć, a jednak wsiadasz i jeździsz bez obaw. Jeśli potrafisz myśleć(nie zostawisz podłączonej baterii na parę dni, nie będziesz nic zwierał, dziurawił itd.) to nie zepsujesz baterii.

Może macie jakiś sposób na kontrolowanie rozładowywania, nie będzie mi się chciało co parę minut kontrolować miernikiem czy za mocno nie rozładowałem.

Podpiąć przez dzielnik napięcia pod ADC albo zewnętrzny komparator.

  • Pomogłeś! 1
Link do komentarza
Share on other sites

A jak jest wtedy z płatnością? Domyślam się, że koszt przesyłki rozdzielany jest na wszystkich zamawiających. Czy płatności można dokonać przy odbiorze przesyłki? Czy płatności można dokonać w złotówkach? Kiedy będzie następne zamówienie? Mam nadzieję, że przed 14 maja.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.