Skocz do zawartości

Małe wkręty


jawa

Pomocna odpowiedź

Witam,
Poszukuję sklepu gdzie można zamówić małe wkręty w ilościach detalicznych.

Potrzebuję wkrętów:

2x6, 2x8, 2x10, 1.5x6, 1.5x8, 1.5x10, 1x6, 1x8, 1x10 (30 sztuk każdego rodzaju)

Jeśli nie ma wkrętów dokładnie o takich rozmiarach to toleracja w grubości +/-0.2mm i w długości +/-1mm jest akceptowalna.

Odnalazłem sklepy, które sprzedają takie elementy tylko hurtowo.

Czy ktoś wie gdzie można nabyć małe wkręty w ilościach detalicznych?

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Share on other sites

Też zaopatruję się w Arkadii 🙂 Obszedłem LM wielokrotnie i mniejszych od M2 nie znalazłem niestety. Są za to na Leszczynowej w sklepie AVT, sprzedają je w zestawach z nakrętkami, w plastikowych pudełkach z przeźroczystym wieczkiem.

Link do komentarza
Share on other sites

Nim koledzy rozpiszą się co gdzie można kupić, niech kolega jawa, określi czego potrzebuje czy wkrętów, jak napisał w swoim temacie i poście, czy śrubek, bo to zasadnicza różnica. Podejrzewam, że chodzi mu o śrubki, więc powiem z doświadczenia, że ja nigdy nie widziałem 1,5mm, 1,6mm a i owszem w farnellu. No i nikt raczej nie sprzeda 30szt. tak egzotycznych rzeczy jak śruba 1mm czy nawet te 1,6mm.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

W odpowiedzi na pytanie Sabre. Chodzi mi o wkręty, idealnie jeśli byłyby ścięte na końcach (jak wkręty do drewna) i ze stożkowym łbem.

(coś jak wkręt)

Dla grubości 1mm to śrubki również by się nadały. Gwint w śrubkach będzie trochę za gęsty, ale jak się nie ma co się lubi to się ...

Link do komentarza
Share on other sites

Śrubek raczej nie dostanie w takim rozmiarze-jakim kluczem by je wkręcał? 🙂

Wkręty i nakrętki do nich w rozmiarach M2 i M1,6 w długościach które potrzebujesz znajdziesz na allegro u "phu_oman".

Niestety nic poniżej M1,6 jeszcze nie widziałem w sprzedaży. Do czego miało by to być? Może znalazło by się lepsze rozwiązanie.

Link do komentarza
Share on other sites

Łączyłem wkrętami 2x8 i 1.75x4 drewno-drewno, drewno-plastyk (zwłaszcza wkrętami 2x8). Trzymało się przyzwoicie. Zawsze jak było coś nie tak to można było rozkręcić i poprawić. Często takie połączenie można zrobić za pomocą kleju. Trzeba wtedy niestety czekać i z rozebraniem i poprawką jest kłopot. Łączenie wkrętami było bardzo wygodne.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.