Skocz do zawartości

Muzyka która dodaje energii!!


hungrydevil

Pomocna odpowiedź

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Z racji iż szanty już były:

Perły i łotry:

Disturbed też już było, ale tym razem nieco inny utwór, potężny(zalecane słuchawki):

Skindred: https://www.youtube.com/watch?v=D9iGt343wNA&ob=av2n (dobre, aby wykrzesać jeszcze kolejne siły... albo przyspieszyć kiedy jesteście juz na pełnych obrotach 🙂 )

Ogólnie słucham wielu różnych gatunków muzyki w zależności od humoru 🙂 ale preferuję zwykle nieco cięższą i mocniejszą.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

odkopuje ten temat niczym archeolog 🙂 ale spróbuje dodać jakies wynalazki od siebie.

1. ES Posthumus

umownie nazwijmy muzyką filmową. W każdym razie ich utwory są podniosłe jak (niestety nie znajduje stosownego porównania), a w niżej podanym motyw od 2:07 urywa (tu też nie znajduje stosownego słowa 🙂

2. Kabanos

mało znany polski zespół metalowy i z racji wokalisty specyficzny. Albo pokochacie albo znienawidzicie z miejsca. I w wiekszosci kawałków tylko pozornie głupie teksty. Uwielbiam niemal ich wszystkie kawałki, więc nie wiem co podać.

ale niech bedzie

taki love song, ze mozna góry przenosić

w sumie nie lubie tego utworu (z racji refrenu), ale jest popularny (z racji refrenu 😉

pierwszy kawałek, od którego zaczęła sie moja miłośc do zespołu. Poczynania wokalisty mogą przyprawić o zawał serca.

3. Hans Solo

koleś z 52 Dębiec i Luxtorpedy. Jak dla mnie hip-hopowa płyta roku 2011, ale coz, nie tak popularna. na płycie roznorodna muzyka, dla mnie zaleta, dla wielu wada

bo dodaje pałeru

bo kocham połączenia rocka i rapu

takie reggae ze hej. I tak - to Litza tam jest.

4. Alisa

rosyjski rock. wrzucam jeden utwór. Wiem, dziwne, ale ostatnio wpadł mi do głowy i nie chce jej opuścić

5. Sinusoidal

świetny polski projekt, z Adą Styrcz na wokalu. Coś dla fanów, nie wiem, Massive Attack itp?

6. Pretty Lights

elektroniczna. Nie komentuje, ta muzyka nie wymaga komentarza.

7. Max Romeo

klasyka reggae, którą odkryłem dopiero wczoraj. A i tak każdy zna ten utwór dzięki Prodigy

https://www.youtube.com/watch?v=uijFctBM47M

8. Ankh

metal/hard rock + Jelonek grający Paganiniego. jak dla mnie połączenie idealne i podoba sie wielu osobom. Można by to pewnie wytłumaczyć zasadą inzyniera Mamonia 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=9WwY2dQKx-4

starałem się dawać mniej znane kapele i kawałki. wiem ze z racji łaczenia gatunków czasem moze być to niestrawne dla niektórych. Ale jeśli cokolwiek z tego sie Ci spodoba, to i tak jest to dla mnie spory sukces 😉

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.