Skocz do zawartości

Świętujemy wspólne zwycięstwo


Treker

Pomocna odpowiedź

Jak pewnie pamiętacie niedawno, w Wiedniu, odbyły się największe zawody robotów RobotChallenge 2012. Razem z Bartkiem i Szymonem z BotlandTeam-u startowaliśmy w kategorii LineFollower, co zaowocowało zajęciem przez nas całego podium. Cieszymy się, że po raz kolejny to właśnie Polacy pokazali się z dobrej strony właśnie w tej konkurencji. Z tego powodu przygotowaliśmy dla Was niespodziankę, każdy kto złoży zamówienie w Botlandzie podczas najbliższego weekendu (sobota oraz niedziela) i w pole rabatowe wpisze "BOTLANDTEAM&FORBOT" otrzyma kupon na darmową wysyłkę swojego zamówienia.

Dodatkowo, biorąc pod uwagę okrągłą liczbę fanów Forbota na Facebooku do każdego zamówienia dodamy gadżety Forbota, długopis oraz notes.

normal.jpg

Link do komentarza
Share on other sites

Ja tylko dodam, że minimalna wartość zamówienia od której działa darmowa wysyłka, to 30zł 🙂 Ku mojemu zaskoczeniu, za darmo są wszystkie rodzaje wysyłek, również przesyłka kurierska, ale ja osobiście wybrałem najtańszą opcję (poczta polska, przelew), bo po co niepotrzebnie narażać kolegów na dodatkowe koszta, jak pocztą polską też dojdzie - trzeba się cieszyć, że w ogolę za darmo jest jakakolwiek wysyłka. Dzięki Panowie!

Link do komentarza
Share on other sites

No pięknie mi się trafiło 🙂

Właśnie byłem w trakcie wolnego kompletowania i dodawania do koszyka rzeczy na początek zabawy z robotami, a tu taka wiadomość 🙂

Zawsze te parenaście złoty w kieszeni 🙂

Szkoda, że brakło podstawki pod mostek ale chyba gdzieś znajdę 🙂

Tak w ogóle to muszę pochwalić Botland bo to chyba najlepszy sklep online jaki do tej pory widziałem...

Skrypt genialny, każdy produkt świetnie opisany, przy np. produktach lutowniczych dodany popularny filmik z YT pokazujący poprawne lutowanie itd.

No i szybka pomoc przez GG widget z boku 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

W ofercie brakuje mi chyba tylko jednej rzeczy.

Akumulatorki i ładowarki do nich 🙂

Są LiPole za 40zł ale nie ma zwykłych prostych paluszków do początkowych robotów 🙂

Koszyki są, a nie ma ładunku 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Mile zostałem zaskoczony przesyłką. Sposób zapakowania i oznakowania (z zewnątrz i rzeczy w środku) lepszy niż w TME. Gratuluję zespołowi profesjonalizmu w prowadzeniu sklepu. 😃

Link do komentarza
Share on other sites

Mile zostałem zaskoczony przesyłką. Sposób zapakowania i oznakowania (z zewnątrz i rzeczy w środku) lepszy niż w TME.

Czyli ...?

Ja z zewnątrz nie zauważyłem niczego szczególnego, ale jeśli chodzi o rzeczy w środku, to na każdym woreczku strunowym jest logo i nazwa sklepu, nazwa elementu (np rezystor) oraz oznaczenie/symbol/wartość (np 10k). Kupowałem w lispolu i w electropark.pl i tam czegoś takiego nie ma, a to akurat bardzo mi się podoba, bo szybko można się rozeznać po miesiącu co to za woreczek trzymam w ręku (np jaki to model diody IR albo fototranzystora IR, bo wszystkie wygladają tak samo, a różnice są ogromne) i z jakiego sklepu to mam.

Link do komentarza
Share on other sites

Ja z zewnątrz nie zauważyłem niczego szczególnego, ale jeśli chodzi o rzeczy w środku, to na każdym woreczku strunowym jest logo i nazwa sklepu, nazwa elementu (np rezystor) oraz oznaczenie/symbol/wartość (np 10k). Kupowałem w lispolu i w electropark.pl i tam czegoś takiego nie ma, a to akurat bardzo mi się podoba, bo szybko można się rozeznać po miesiącu co to za woreczek trzymam w ręku (np jaki to model diody IR albo fototranzystora IR, bo wszystkie wygladają tak samo, a różnice są ogromne) i z jakiego sklepu to mam.

Odniosłeś się do TME (a nie do lispolu czy elektroparku), a tam (w TME) właśnie wszystko jest pięknie zapakowane i opisane.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.