Skocz do zawartości

[Kupię] Dwa takie same serwa.


Pomocna odpowiedź

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Tolo, te same serwa masz tu: http://www.trobot.pl/index.php/sklep-robot-mechanika-silniki-kola-serwa/serwa?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=78&category_id=31

Kosztują wprawdzie 12zł, ale przesyłka jest tańsza i zdecydowanie szybsza.

Niby tak ale my zamawiamy często z Hobby King sprzęt z kolegami z modelarni jak się 10 osób zrzuci na przesyłkę to jest w zasadzie za darmo 😅

Jedyna wada to czas realizacji ,ale jak się komuś nie śpieszy to warto poczekać 🤣

Link do komentarza
Share on other sites

Witam. Dzisiaj wszystko dokładnie pomierzyłem i wychodzi na to, że braknie mi miejsca na hl149. Pozostają więc serwa. Tylko tu pojawia się problem, bo są baardzo wolne. Serwo bym przerabiał, myślałem nad czymś z metalowymi zębami. Tylko właśnie jak rozwiązać małą prędkość serwa? Zwiększenie koła nie wchodzi w grę. Zębatki? Jeśli dam plastikowe to kupowanie serwa z metalowymi zębami mija się z celem, poza tym trudno to będzie spasować, żeby nie miało luzów itp. Jeśli dam metalowe to znowu strasznie podniesie koszty całej konstrukcji. Już sam nie wiem, mogę prosić o jakąś radę?

Link do komentarza
Share on other sites

Cóż, z tego co pamiętam to do najtańszych nie należą, a cena ma tutaj kluczowe znaczenie. Już sam nie wiem, usunięcie jednego stopnia przekładni wydaje się być niezłym pomysłem, chociaż rzeczywiście może być to nie możliwe w zależności od serwa.. Jak sprawdzić ile razy zwiększy się przełożenie jeżeli mam zębatki o jakichś tam średnicach?

Link do komentarza
Share on other sites

No ok, ma być szybkie, ale nie aż takie szybkie. Poza tym nie widzę sensu w kupowaniu serwa, żeby wyrzucić 3/4 tego co się kupiło... Ew. dalej bym się mógł zastanowić nad tymi hl149, ale nie wiem jak przenieść napęd na gąsienice (lego). Wchodziłyby na styk. Po zmianie przełożenia serwa i hl149 na takie samo, co będzie mocniejsze? Pozdrawiam.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.