Skocz do zawartości

Promocje - temat zbiorczy


Treker

Pomocna odpowiedź

@wojciech61 niestety w tej chwili w promocji z książek o języku technicznym jest chyba tylko ta o angielskim 🙂 Jednak w ofercie ebookpointa można znaleźć całkiem sporo audiobooków do ogólnej nauki różnych języków obcych - może tam znajdziesz coś dla siebie 🙂 

Link do komentarza
Share on other sites

Okoliczności tej promocji nie są może zbyt optymistycznie, ale na pewno warto z niej skorzystać, bo to największy rabat na książki drukowane jaki pamiętam.

 

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Kolejna promocja na książki wydawnictwa HELION - setki tytułów o elektronice, IT i programowaniu. Tym razem promocja w bardzo popularnej formie "2za1", czyli przy zakupie dwóch książek drukowanych lub e-booków płacicie tylko z jedną z nich. Lista tytułów i szczegóły ➡ https://4bot.pl/aA8xc

Link do komentarza
Share on other sites

Dla formalności przekazuję informację również tutaj - ruszyła coroczna promocja z okazji urodzin ebookpoint. Tradycyjnie jest to największa i najlepsza promocja, podczas której warto zamawiać e-booki, audiobooki i wideo kursy. Więcej informacji i polecane tytuły:

 

Link do komentarza
Share on other sites

W skrócie: do -96% na 36 tys. e-booków, audiobooków i kursów wideo. Do tego -40% na wszystkie książki drukowane + darmowa dostawa od 40 zł. Więcej informacji i polecane tytuły: https://forbot.pl/blog/do-96-na-36-tysiecy-ksiazek-trwa-wielka-promocja-id46447 

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć,

chciałem właśnie skorzystać z promocji, ale nie mogę się zalogować do swojego konta w https://ebookpoint.pl. Zawsze logowałem się przez konto Google i to działało. Próbowałem z trzech przeglądarek i zawsze jest błąd. Ma ktoś z Was podobne kłopoty?

Update: Musiało być chwilowe przeciążenie serwera bo teraz mi się udało.

Pozdrawiam

 

Edytowano przez FlyingDutch
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam, przychodzę do was ze zniżką sklepu https://elektroniksc.com.pl/
W sklepie znajdziecie moduły do np. Arduino, narzędzia i wiele innych rzeczy związanych z elektroniką. 

Gdy zrobicie dowolne zamówienie na min. 80zł i użyjecie mojego kodu: ediip10 dostaniecie 10% taniej :), oraz jak zarejestrujecie się i użyjecie kod przy pierwszym zamówieniu, zostanie wam przypisany do konta na stałe rabat 5% 🙂 
 

Edytowano przez Misiek_86
Link do komentarza
Share on other sites

Ja sprawdziłem tylko nodemcu v3, sim800, czytnik rfid i topnik rf800. Kompletnie nie podoba mi się też podawanie na głównej stronie cen netto, jeśli sklep jest skierowany do hobbystów to taka praktyka jest mocno myląca. 

Może jednak ten sklep ma inne zalety... ale nic o nich nie napisałeś, skierowałeś naszą uwagę tylko na atrakcyjne rabaty które chyba nie za bardzo przekładają się na atrakcyjne ceny.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.