Skocz do zawartości

Wybór oscyloskopu


Tolo

Pomocna odpowiedź

Skorzystałem ze sposobu z linku nr. 1 wykonałem obie instrukcje ale to nie rozwiązuje problemu instrukcja w linku nr.2 to jest chyba to samo więc sobie darowałem.

Zawsze mnie dziwiło jak to ludzie uznają format jako remedium na wszelkie bolączki.

Oj bo to jest najprotsza i najskuteczniejsza metoda naprawy windowsa 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

1.

Ale tam był jeszcze taki programik do robienia tego i tam pisze że jest OK

2. Windows 7 64 Bit SP1

3. Chyba MSCOMCT2.OCX bo o tym o którym piszesz nie ma mowy w tych linkach

Link do komentarza
Share on other sites

1.Sprawdź czy program konkretnie UltraScope for DS1000E Series.exe ma pełne uprawnienia jak nie to nadaj mu je dla użytkowników i systemu

2.Spróbuj uruchomić jako Admin.

3.Odinstaluj program (Odinstaluj i usuń katalog Programs) i Zainstaluj jako Admin wg. instrukcji nr 2

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Marooned, miałem ostatnio identyczny problem i instalacja wg. instrukcji pomogła. Może wystarczy włączyć tryb zgodności np. z win xp

U mnie tego pliku ocx nie ma w system32 a wszystko chodzi 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Ciekawe próbowałem zainstalować ten program na innym kompie Windows 8 64 bit i jest to samo 😋 Już nic z tego nie rozumiem. Ale swoją drogą jak wykonać zrzut obrazu na pendrive ? Czytałem instrukcje ale jest w niej tylko wspomniane że istnieje taka opcja ale nie jest wytłumaczone jak to zrobić. Pomożecie ?

Link do komentarza
Share on other sites

No tak ale mój instalator wygląda nieco inaczej i nie mam w nim tylu opcji co tam

Nie wiem o co chodzi jestem już trochę zmęczony całą sprawą a co z tym zgrywaniem na pendrive ?

Link do komentarza
Share on other sites

1.Zmień podczas instalacji Destination folder na C:\Users\Public\Programs -----> C:\Użytkownicy\Publiczne\Programs (Ja musiałem stworzyć katalog Programs)

4.Wchodzisz po instalacji w właściwości katalogu Programs (C:\Users\Public\Programs), odznaczasz tylko do odczytu.

5.Wchodzisz w zakładkę Zabezpieczenia i dla Administratorów i Użytkowników (Każdego osobno) --> Edytuj i zaznaczasz Pełna Kontrola --> OK 😉

6. Gotowe

Instalacja z C:\Program Files nie zadziała.

Ja przy zamówieniu w NDN dostałem płytę z instrukcjami do różnego sprzętu po polsku (m.in do Rigola) w pudełku była tylko bardzo skrócona instrukcja po angielsku i chyba po chińsku.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.