Skocz do zawartości

Podział użytkowników.


Treker

Pomocna odpowiedź

Po mojemu to te rangi niepotrzebne. Tylko dodatkowy kłopot. Niech moderatorzy usuwają bezsensowne posty i po sprawie. A jak nie mają na to czasu to trzeba kogoś jeszcze zwerbować na moda.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Może i niepotrzebne, ale w takim razie po co experci?

Skoro ranga Experta informuje o tym, że takiej osobie można ufać i na niej polegać, to ranga ucznia/początkującego mówiłaby że ma się do czynienia z osobą niedoświadczoną.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Bycie moderatorem to nie tylko usuwanie i edytowanie postów, jak to się co niektórym wydaje

Po mojemu to te rangi niepotrzebne. Tylko dodatkowy kłopot. Niech moderatorzy usuwają bezsensowne posty i po sprawie. A jak nie mają na to czasu to trzeba kogoś jeszcze zwerbować na moda.

Czas mamy, ale wywalimy to znowu zgłoszą się Ci którzy tam pomagali, chyba że postawimy sprawę jasno:

Widzisz post sprzeczny z regulaminem = nie odpisujesz, raportujesz

I po sprawie.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Widzisz post sprzeczny z regulaminem = nie odpisujesz, raportujesz

Myślę że będzie to najlepszy pomysł. Jeśli post będzie łamać regulamin to tylko przycisk " RAPORTUJ " i po sprawie... a resztą zajmą się moderatorzy (w ostateczności przyjdą z ostrzeżeniem) 😅

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Też pierwsze słyszę o raportowaniu postów.

[ Dodano: 06 Maj 09 12:17 ]

Ten guzik jest za mały

Trzeba się skupić żeby w niego trafić, a jak celuje to odechciewa mi się już raportować, proponuję zmianę wykrzyknika na zwykłe "RAPORTUJ JAK C****E" albo inny fajny. Poza tym ogólnie ciekawy temat.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Czyli to wy/my zawaliliście. Nawet nie wiecie o funkcji raportowania postów. Która występuje w większości o ile nie wszystkich forach opartych na phpBB.

Ja popieram pomysł. I zgłaszam się o range. W większości przepadkach opieram się na wiedzy intuicyjnej, internetowej, lub wrodzonemu kombinowaniu ;] a nie na doświadczeniu.

Przy okazji jestem w pierwszej 10 najaktywniejszych na forum. z 5 wypadłem tylko dlatego że mam maturę i uskładało mi się już 1000 nieprzeczytanych postów.... trochę brakuje czasu 😋

Przy okazji rzadko moje posty zostały usunięte za niską wartość merytoryczną czy głupotę itd itd...

Tak więc czy naprawdę potrzebujemy ikonki "początkujący" ? Czy poprostu dziecko-neo/idiota ;]

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Super, widzę zaraz będziemy składać podania o rangę wychwalające nasze umiejętności i to ile nabiliśmy postów. A co jak ktoś się w ogóle nie odzywa, a na forum zagląda i raz na ruski miesiąc będzie potrzebował na gwałt pomocy? To co będzie musiał poczekać 3miliony godzin aż mu ktoś to zatwierdzi?

Powiększyć guzik raportuj i po sprawie, skoro mody nie mogą 3 tematów dziennie przeczytać (góra!)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Nigdzie nie pisali na forum o guziku raportuj pozatym rzadko fora tego używają i phpBB nie ma tego guziku, to jest dodatek w "phpBB by Przemo". I nie wszystkie fora używają phpBB, dużo for używa skrypty takie jak Invision Power Board.

Obrazek można zmienić na np. "Raportuj!"

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Powiększyć guzik raportuj i po sprawie, skoro mody nie mogą 3 tematów dziennie przeczytać (góra!)

Czy Ty masz jakiś problem, o którym chcesz porozmawiać?

Co Ci moderatorzy takiego zrobili, że w każdym poście piszesz jakieś aluzje.

Napisz jasno co Ci się nie podoba i tyle.

P.S Raportowanie powiększę.

Link do komentarza
Share on other sites

Fajnie że administrator zgodził się odrazu 🙂

Mam nadzieje że po raporcie post zostanie sprawdzony czy coś w tym guście a nie odrazu usunięty, bo ktoś poklika bezsensu na raporty i posty usuną

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.