Skocz do zawartości

GT-07


damoon

Pomocna odpowiedź

Podoba Ci się ten projekt? Zostaw pozytywny komentarz i daj znać autorowi, że zbudował coś fajnego!

Masz uwagi? Napisz kulturalnie co warto zmienić. Doceń pracę autora nad konstrukcją oraz opisem.

No niepowiem ładnie go rozwinąłeś, miałem przyjemność go oglądać dokładnie na RA2008 i wywarł na mnie ogromne wrażenie.

Co do mechaniki z elementów z odtwarzaczy VHS, to fakt faktem jest tańsza no i przy okazji widać że autor ma cos tam pod kopułką 😋

Link do komentarza
Share on other sites

Przy 200zł... jak dla mnie majstersztyk!

Widzę, że lubisz diody, tyle ich tam napakowałeś. Jak mógłbyś, napisz trochę więcej o elektronice.

Link do komentarza
Share on other sites

nie tyle ze lubię diody ale przy tej ilości przewodów na robocie diody pełnia role sygnalizacji czy działa sterownik w czasie gdyby coś nie działało wystarczy popatrzeć czy diody rzucają sygnałami wtedy wiadomo ze wszystko co dochodzi do sterownika jest sprawne a błąd tkwi za nim np przerwany przewód a gdyby nie rzucały sygnału wina jest w sterowniku lub sygnale dochodzącym do niego:) takie ułatwienie:)

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

🙁 Myślałem, że lubisz diody. Ja lubię diody.

Ale co do robota: ile sprzętów straciło życie przy budowie i ile powiedziało TAK dawaniu części? 😋

Link do komentarza
Share on other sites

Mam pytanie dotyczace gąsiennic.

Jak się zachwują? Czy nie spadają w zakręcie 360 stopni ? Czy są dociągane są ręcznie czy przez napinacz? Jak jazda po przeszkodach? Z tego co widzę zastosowałeś prowadnice - jaki to materiał?

Pozdrawiam

Piotom0

Link do komentarza
Share on other sites

Choć od pewnego czasu przeglądam forum, ale zdecydowałem się pierwszy raz się odezwać, dla takiej konstrukcji warto. Wypadało by więc się na początek przywitać, co właśnie czynię. Witam całą społeczność diody!

Hm jeździsz na nim, jakie ma wymiary? Paski i koła dają radę? Jak tam żelowiec siedzi? Doceniam wkład własnej pracy i pomysłowość, prawdziwe DIY, coś z niczego. Gratuluję robota, sam od pewnego czasu marzę o czymś takim, może się kiedyś uda. Tymczasem życzę więcej takich udanych projektów.

pozdrawiam,
Natanoj

Link do komentarza
Share on other sites

wymiary to 60 /45cm konstrukcja z kątowników koła dają spokojnie rade w końcu w aucie dostają bardziej w dupę🙂 zapomniałem dodać ze ułożyskowanie koła jest na starych przednich piastach z roweru:) a koło zębate z pompy wody które przenosi moment na gąsienice zamocowane jest po przez konusy rowerowe na ten cel się nadały idealnie:) 🙂 i to nie jest zelówka tylko Nicd:) 12v 12Ah prowadnice w tym przypadku to teflon z ramy czegoś tam nawet nie wiem 😋 jeśli chodzi o skręcanie to gąsienice nie spadają przyjrzyj się elementom prowadzącym zrozumiesz dlaczego:) a w terenie ujdzie prześwit to 70mm:) po dociążeniu potrafi przeciągnąć auto osobowe moment ma zajeb... czas to około 4 miechy ale ze mam laskę dlatego tak długo teraz szykuje coś na Robot arena 09 coś dóżooooo lepszego:)

coś o arm-ie:) warto raczej:)

https://www.forbot.pl/forum/topics44/arm-vt1357.htm

Link do komentarza
Share on other sites

Wygląda jak szalony projeskt naukowca z lat 80, hehe. Czyli świetnie. Piwo należy się na pewno, z jednej strony fajnie byłoby toto obudować, ale z drugiej to wtedy straciłby tenże robot klimat 😃

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.