Skocz do zawartości

Akkarin


Decado

Pomocna odpowiedź

Tak jak do LF to są one zbyt wolne. Oczywiście mozesz zastosować większe koła ale tak czy siak radził bym zakup szybszych silniczków.

Co do pololu to daj jakieś linki do ich oferty.

Link do komentarza
Share on other sites

No też się poważnie zastanawiam nad tymi silniczkami. Ale myślę jeszcze nad tymi z 3000RPM, tylko jestem już teraz pewny że będę musiał im zdrowo ograniczyc speeda 🙂.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Share on other sites

Ale to te same silniki, tyle że różne przekładnie.

Prędkość na wale silnika to chyba 30 000 obr./min.

Przekładnie są różne, można wybierać. Ale jak patrzyłem, to cena wychodzi około 180zł.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Wiem, wiem, dzięki. W warszawie, z tego co słyszałem na wolumenie można fajne silniki upolować.

KONIEC OFF_TOPU

Decado, nie zamierzasz kupić jakiś bardziej funkcjonalnych akumulatorów, jakieś li-ion, czy li-pol?

Link do komentarza
Share on other sites

Tak jak do LF to są one zbyt wolne. Oczywiście mozesz zastosować większe koła ale tak czy siak radził bym zakup szybszych silniczków.

Proszę Cię... już drugi raz to piszesz, a mam te "o rozmiar" wolniejsze.

Sprawdźcie sklep, o którym pisał bodajże Sabre w którymś ze swoich tematów, chyba coś z silniczkami w nazwie.

Link do komentarza
Share on other sites

Tak, w kolejnych konstrukcjach chcę dać Li-Pole albo Li-ion, ze względu na ich o wiele mniejsza mase.

Rasta ale o co ty mnie prosisz? Bo niezczaiłem, jeśli twierdzisz że te silniczki nie są za wolne to ok, każdy ma prawo do swojego zdania. Ale sądzę że większość ludzi ci powie to samo co ja.

Link do komentarza
Share on other sites

Rasta ale o co ty mnie prosisz? Bo niezczaiłem, jeśli twierdzisz że te silniczki nie są za wolne to ok, każdy ma prawo do swojego zdania. Ale sądzę że większość ludzi ci powie to samo co ja.

O niedobijanie mnie :] Nie przeczę, że są za wolne, potraktuj to bardziej z przymrużeniem oka.

Link do komentarza
Share on other sites

Decado, czytałeś notę katalogową L293D? Ten mostek ma kosmiczne straty! Napęd to nie tylko silniki ale też drivery i zasilanie. Z tych wobitowskich silników można wycisnąć sporo więcej, trzeba znaleźć tylko "wąskie gardło" w całym układzie.

Pozdrawiam 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.