Skocz do zawartości
RONIN

Ulubione filmy/seriale

Pomocna odpowiedź

Breaking Bad to bezsprzecznie jeden z lepszych seriali. Jak dla mnie to samo tyczy się prequela Better Call Saul. 😉

Ja akurat nie mogłem "wymęczyć" Better Call Saul, czekałem aż się rozkręci i nic. Jakoś do mnie ten prequel nie przemówił... Może kiedyś do niego wrócę, ale na ten moment sobie odpuściłem 😉

Ja czekam na 3 sezon Mr Robota. Wziąłem się za ten serial jakieś 3 tyg temu i byłem pewien że są tylko 2 sezony... no ale się zdziwiłem 😃 sporo wątków do wyjaśnienia, ogólnie sam serial pozytywnie mnie zaskakiwał.

Ja akurat nie mogłem "wymęczyć" Better Call Saul, czekałem aż się rozkręci i nic. Jakoś do mnie ten prequel nie przemówił... Może kiedyś do niego wrócę, ale na ten moment sobie odpuściłem 😉

Podobno tworza nowy sezon, gdzie już mają się pojawić Jessy i Walter więc chyba warto będzie wrócić do oglądania 😉

Orville - jestem po pięciu pierwszych odcinkach i podziwiam kogoś, kto potrafił zrobić całkiem niezłą komedię połączoną z całkiem niezłą space operą.

Widzę, że na forum nie ma jeszcze takiego tematu, więc postanowiłem go rozpocząć 😉 Jakie są wasze ulubione filmy i seriale, co oglądacie obecnie, co możecie polecić, a co lepiej omijać szerokim łukiem? Jeśli o mnie chodzi to obecnie zacząłem oglądać serial Mr Robot. Po 2 odcinkach jestem miło zaskoczony, bo w sumie nie spodziewałem się takiej historii. Niestety serial ma tylko jeden sezon, więc pewnie szybko go skończę. Możecie polecić coś równie ciekawego?

Ja oglądam Teorię podrywu i Przyjaciół - bardzo je lubię.

Ja lubię oglądać przede wszystkim seriale s-f i przygodowe. Moim ulubionym serialem do dziś jest Lost - Zagubieni.

Aktualnie nic nie ma ciekawego wiec nie ogladam. Czekam z niecierpliwoscia za to na Wiedzmina wyprodukowanego przez Netflix 😉

Ostatnio oglądałem znakomitą komedie Luke (2012), z początku nie byłem przekonany, ale naprawdę świetny film.

Inne z moich ulubionych komedii:

- Chłopaki nie plączą - klasyk 😉

- Jeszcze dalej niż Północ

- Nic do oclenia

Nu wot, pomieniatczik i jeszczo blać...

Ślepnąc od świateł, Rick&Morty

Bądź aktywny - zaloguj się lub utwórz konto!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto w ~20 sekund!

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj się »

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się »