Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników

Pomocna odpowiedź

Witam, jestem Rafał. Od lata jestem związany z IT, natomiast elektronika od zawsze była dla mnie czarna magią. Liczę na to, że dzięki waszym kursom się to zmieni, póki co przeszedłem podstawy elektroniki i jestem zaskoczony w jak prosty sposób wszystko tłumaczycie.

Edytowano przez RafalLbn
  • Lubię! 2

Cześć! Mam na imię Tomek i interesuję się szeroko pojętą inżynierią maszyn. Jara mnie wszystko od projektowania mechaniki w 3D, prostej elektroniki, aż do programowania. Piszę głównie w C++, znam trochę pythona i Rusta. Przedstawiam wam mój pierwszy projekt, którym postanowiłem pochwalić się na łamach forbota:

Pozdrawiam,
Tomek

• Lubię! 1

Serdecznie witam kolegów, mam nadzieję, że dzięki tej platformie nauczę się podstaw i nie będę już musiał prosić innych o pomoc. Mam na imię Marek i niedawno skończyłem 50 lat 😊 😊 😊 myślę, że dzięki Wam nauczę się naprawiać domowe sprzęty. Pozdrawiam szanownych kolegów i życzę nam wszystkim dużo wytrwałości.

• Lubię! 2
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@Rabarbarro witaj Łukaszu na naszym forum 🙂 

Dnia 26.02.2021 o 18:02, Rabarbarro napisał:

podoba mi się ta strona i zawarte w niej treści. Dużo tu ciekawych rzeczy, które mnie interesują.

Cieszymy się, pozdrawiam!

@RafalLbn witam Rafale na forum 🙂 staramy się żeby treść kursów była prosta i przystępna. Powodzenia w dalszej lekturze! 

@otoshi również serdecznie witam Cię Tomku na forum 🙂 ciekawy projekt, fajnie że napisałeś o nim na forum 🏅

@piewcanocy witaj Marku na forum Forbota 🙂 zachęcam do dalszej lektury forum i aktywności, jest tu naprawdę sporo przydatnej treści 🙂 

Edytowano przez Gieneq
  • Lubię! 1

Dzień dobry! Trafiłem tu, bo chciałem odświeżyć wiedzę z poczciwym arduino. Zarzuciłem to kilka lat temu i żałowałem, dlatego znowu odgrzebałem pudło z elektroniką i zaczynam po mału działać 🙂 Poradniki Forbot w miarę miękko przypomniały mi o tym małym niebieskim czorcie 🙂

• Lubię! 2

@Seraphim witaj na naszym forum 🙂 Fajnie, że chcesz dać drugą szanse elektronice, jak wejdzie się w ten temat i zostanie na dłużej to jest to naprawdę wciągające zajecie. Powodzenia!

• Lubię! 1

Witam wszystkich,
mam na imię Adam.  Interesuję się elektroniką, ale nigdy jakoś nie miałem na nią za dużo czasu. Teraz zaczynam bawić się razem z dziećmi.

Pozdrawiam serdecznie.

• Lubię! 2

@lutownica witam serdecznie na forum Forbota 🙂 Bardzo miło mi czytać takie komentarze, zwłaszcza od kogoś również zajmującego się edukacją. Krzewienie idei nauki elektroniki, a nie tylko bycia jej konsumentem, może być wyzwaniem, ale podchodząc od strony praktycznej na pewno jest łatwiej zachęcić uczniów do wejścia w temat, choć bez teoretycznych podstaw się nie obędzie. Dziękujemy za słowa zachęty oraz kierowanie uczniów na tę stronę. Życzę dużo pogody ducha i zapału w czasie pandemii!

@AdamP również serdecznie witam Cię Adamie na naszym forum 🙂 Cieszę się, że czas ten w końcu się znalazł i starasz się zapewnić dzieciom ciekawe zajęcie, powodzenia! 💪

• Lubię! 1

Cześć wszystkim.

Od dwóch tygodni zacząłem się interesować co to jest to całe Arduino o którym sporo już słyszałem. No i postanowiłem też samemu sprawdzić i może coś i mnie uda się zrobić. Dostałem UNO i Nano, do tego płytka stykowa, kabelki i inne klamotki, czytam, czytam, czytam, głowa coraz pełniejsza i mam już niezły mętlik. Ale się - na razie 😉 - nie poddaję, może to zrozumiem. Ogólnie zaczęła mi się podobać ta zabawa z programowaniem, choć w tej kwestii dopiero zaczynam i to praktycznie od całkowitego zera (nie licząc zabaw z BASIC'iem na ZX-Spectrum 😄 ). Waszą stronę przeglądam zawsze z zaciekawieniem, postanowiłem się zarejestrować też na forum żeby się więcej dowiedzieć.

Czy mi się to będzie podobać na dłuższą metę? Mam nadzieję, mam w głowie też kilka prostych pomysłów do czego by toto wykorzystać ale czas pokaże co z tego wyjdzie. Na razie pochłonęło mnie to dość mocno 😉 .

Pozdrawiam - V.

• Lubię! 2

@Vector witam serdecznie na forum 🙂 

18 godzin temu, Vector napisał:

głowa coraz pełniejsza i mam już niezły mętlik.

Bez obaw, temat jest dość szeroki, ale sukcesywnie zgłębiany w końcu się wyklaruje 😉 

@stsa13 witaj Staszku na naszym forum 🙂 Powodzenia w nauce!

@Dentro witaj Szymonie na naszym forum i bardzo dziękujemy za pozytywne komentarze 🙂 Cieszę się, że masz zapał do nauki. Nasza społeczność się rozrasta i wiele osób zaczyn swoją przygodę z elektroniką czy programowaniem, także fajnie że też do nich dołączyłeś, powodzenia!

• Lubię! 1
  • Dimar zmienił tytuł na: Witam serdecznie :) - cześć wszystkim mam na imię Andrzej i...