Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Witam, jestem w trakcie 2gieego roku studiów AiR. Przyszedłem tu z ciekawości ponieważ na studiach póki co nie ma zbytnio praktyki i takich fajnych rzeczy jak tu, jestem na drugim temacie kursu podstaw elektroniki i zapowiada się  bardzo ciekawie. Super że coś takiego powstało.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@blazej witam serdecznie na forum 🙂 fajnie że chcesz robić coś we własnym zakresie, teoria ze studiów jest ciekawa, ale wiadomo - w praktyce widać jak coś działa. Zachęcam zatem do lektury forum i aktywności 🙂 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć ! Jestem Jakub :), również jak wielu poprzedników jestem zielony w tematyce elektroniki ale właśnie zaczynam Wasz kurs i mam nadzieję, że szybko się to zmieni. Pracuję w firmie produkujące przetworniki pomiarowe - jestem tylko handlowcem 😉 więc postanowiłem się dokształcić żeby zadawać niewygodne pytania działowi RD. 

Miłego weekendu !

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam na forum. Mam na imię Marcin, 45 lat. Pracuję z maszynami CNC przy obróbce metali. Od pewnego czasu rozszerzam wiedzę w zakresie sterowania i programowania C++. I do tego wiedza z podstaw elektroniki też by się przydała. Stąd zakup zestawów Forbot i obecność na forum 🙂

Edytowano przez Chaber77
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich przyznam się szczerze że elektronike to polubiłem w pracy jako serwisant sprzętu rolniczego, z pisaniem programów nigdy nie miałem styczności, chciałbym się zagłębić w budowę elektroniki, szczególnie ze względu na rolnictwo które jest moim drugiem życiem a chciałbym trochę je usprawnić właśnie elektroniką tylko potrzebuje w tym pomocy

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@JSL witaj Jakubie na naszym forum 🙂 

Dnia 20.02.2021 o 10:07, JSL napisał:

więc postanowiłem się dokształcić żeby zadawać niewygodne pytania działowi RD. 

Dobra motywacja 😄 ale to już coś, pracujesz przy tym to zawsze będziesz mieć łatwiej w nauce. Powodzenia! 

A weekend był udany 🙂 dziękuję!

@Chaber77 również serdecznie witam Cię Marcinie! Fajnie że tu trafiłeś i masz ochotę się rozwijać, w sieci można spotkać sporo projektów CNC ze sterownikami własnej konstrukcji. Zachęcam Cię do aktywności na forum 😉 

@Marek6110 witaj serdecznie 🙂 ciekawe co piszesz, faktycznie elektronika zadomowiła się w rolnictwie - sam fakt że wiele układów programowalnych ma w specyfikacji coś o monitorowaniu upraw, szklarni czy na mniejszą skalę - doniczek. Na forum jest trochę takiej treści więc zachęcam Cię do lektury i aktywności 🙂 

@SP8NTP witam serdecznie Andrzeju 🙂 

20 godzin temu, SP8NTP napisał:

na przywitanie zamieściłem moje spostrzeżenia tutaj

zaraz spojrzę 😉 

 

@_Rafal_ witaj Rafale na forum 🙂 życzę powodzenia. Polecam Ci sprawdzac też komentarze pod częściami do kursów - jest tam wiele dodatkowej treści. Powodzenia!

P.S. Ciekawy miś 😄 

@Ewert witaj serdecznie na forum 🙂 

9 godzin temu, Ewert napisał:

Mam nadzieje ze na forum znajdę sporo pomocnych wiadomości.

To na pewno, życzę udanej lektury i zachęcam do aktywności. Pozdrawiam!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.