Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

@Matis witaj Mateuszu na naszym forum 🙂 trafiłeś w odpowiedne miejsce, powodzenia w nauce!

@soulfly777kris  również serdecznie witam; fajnie, że się przywitałeś 🙂 

@jargraw witaj Jarku na Forbocie! Ciekawa historia 🙂 również życzę Ci powodzenia w eksperymentach, sporo samozaparcia i dużo chęci do szukania odpowiedzi. W razie napotkania jakichkolwiek problemów śmiało pytaj na forum 🙂 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@IamIGI witam na forum 🙂 urzekła mnie ta historia, jest taka bardzo życiowa 😄 choć pocieszę Cię, teoria też jest potrzebna, zwłaszcza jak chcesz zrozumieć temat głębiej. Ale bez praktyki się nie obędzie i jak łatwo się domyśleć nauczenie się czegoś na egzamin służy zdaniu egzaminu a nie zrozumieniu i zapamiętaniu sensu 😞 Powodzenia w nauce we własnym zakresie, jakbyś miał coś do pochwalenia się z PLC to opublikuj temat na forum, akurat takiej treści tu nie ma za wiele, a byłaby ciekawa 🙂 

@Krzynaraz witaj Krzysztofie na forum 🙂 

15 godzin temu, Krzynaraz napisał:

zaczynam swoją przygodę z elektroniką

Super! Powodzenia 💪

@Kemor360 witam na forum 🙂 fajnie że się przywitałeś, można w tym temacie przeczytać wiele ciekawych historii ludzi którzy zaczynają albo wracają do elektroniki. Życzę Ci powodzenia i zachęcam do pozostania na forum na dłużej 😉 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam, nazywam się Darek mam 21 lat, trafiłem tu przez pracę za granicą jako pomocnik elektryka i zaczęło mnie to interesować. Znalazłem ten kurs i planuje zamówić zestaw plus do pierwszego kursu bo zapowiada się świetnie! Pozdrawiam😄

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, jestem Marcin, mam 33 lata, interesuję się trochę elektroniką, programowaniem oraz systemami operacyjnymi i chcę rozwijać swoje zainteresowania zarówno w teorii jak i w praktyce. Wykształcenie wyższe - techniczne, niestety niezwiązanie bezpośrednio z żadną z wyżej wymienionych dziedzin (czasami w młodym wieku trudno się zdecydować co chce się w życiu robić 😉 ). Zawodowo: obsługa i programowanie maszyn CNC. Zaczynam od nauki lutowania elementów elektronicznych (w końcu coś bardziej zaawansowanego niż lutowanie przewodów "kolbą" 😉). Pozdrawiam wszystkich użytkowników 😉

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć i czołem.

Witam wszystkim serdecznie i cieszę się, że mogę być w tak zacnym gronie. 

Od dawna przymierzam się do zagadnień związanych z robotyką. Wreszcie zmusiłem się do nauki zagadnienia j.w. Codziennie po pół godziny do 1h staram się wygenerować aby uczyć się nowych rzeczy. Mam nadzieję, że coś z tego będzie pomimo przewlekłych braków wolnego czasu. 

Edytowano przez Forseti
  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.