Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Witam,
Jestem Jakub, mam 14 lat. Od 5 klasy podstawówki interesuję się programowaniem. Obecnie pragnę nauczyć się podstaw elektroniki i w ten sposób trafiłem na kursy Forbot. Docelowo chciałbym zająć się konstruowaniem robotów z wykorzystaniem Raspberry Pi. 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@stm3000 cześć Jan, witam na forum 🙂 Mam nadzieję, że nasz kurs STM32L4 będzie pomocny - to najobszerniejszy kurs jaki do tej pory opublikowaliśmy 🚀

@TenCo cześć Jakub, witam na Forbocie. Zaczynałem w podobnym wieku 🙂 Powodzenia!

@Zext witaj na Forbocie, w razie problemów pytaj śmiało 🙂 Założę się, że mamy tutaj starszych użytkowników od Ciebie 🎂

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć wszystkim, nazywam się Maciek i jestem studentem inżynierii biomedycznej na Politechnice Warszawskiej. Co prawda zaczynam w październiku już trzeci rok tych studiów a elektrotechnikę miałem na początku drugiego... ale jakoś tak to wyglądało że człowiek jednak skupiał się najbardziej na tym żeby zdać wszystkie przedmioty a nie żeby jak najwięcej wyciągnąć z tych zajęć, a i też nie miał tyle czasu na zajęciach żeby pomyśleć dlaczego coś działa tak a nie inaczej. Teraz jest mi wręcz głupio, że nie za bardzo rozumiem jak tak naprawdę wygląda praca z elementami elektronicznymi w praktyce, więc pokładam duże nadzieje w tych kursach i będę próbował nadrobić pewne zaległości do końca września 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, mam na imię Robert. Postanowiłem uporządkować i pogłębić swój wiedzę związaną z elektroniką. Zawodowo jestem mechanikiem, lecz w dzisiejszych czasach elektronika wkroczyła mocno w świat mechaniki, więc warto wiedzieć "co siedzi" w tych czarnych skrzynkach 😉. Liczę, że korzystając z kursów i Waszej pomocy będzie łatwiej zrozumieć dzisiejszy świat 🤔

Link do komentarza
Share on other sites

Witam, mam na imię Radek generalnie traktuję to jako hobby ale co jakiś czas trochę dorobię z jakiejś naprawy głównie laptopów. Zarejestrowałem się, z powodu kursów które się tutaj pojawiają i nauki czegoś nowego od pozostałych.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam. Mam na imię Darek, lat 33. Uczyłem się w technikum elektroniczym, następnie studia mechanika i budowa maszyn. Teraz jestem programistą głównie w java, ale przypominam też sobie pythona, żeby ogarnąć uczenie maszynowe. Mam nadzieje, że po kursach łatwiejsze będzie wejście w wykonanie mojego robota przy pomocy raspberry pi.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.