Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Cześć, jestem Rafał, zawodowo zajmuję się projektowaniem elektroniki oraz tworzeniem softu zarówno na mikrokontrolery jak i systemy wbudowane. Od czasu do czasu zdarza mi się popełnić jakąś aplikację na telefon lub desktopową. Kiedyś, za czasów studenckich, a było to ponad 10 lat temu, zaczynałem uczyć się programowania od zera z kursu https://kursc.forbot.pl/ Wygląda na to, że od tego kursu zaczęła się moja kariera zawodowa 🙂. Dziś dołączam do użytkowników i tym razem może ja pomogę komuś z Was.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Witam wszystkich forumowiczów! Na imię mi Ignacy. Mam 21 lat i jestem studentem informatyki stosowanej. Choć padło na informatykę, zawsze fascynowały mnie rzeczy bardziej mechatroniczne/robotyczne takie jak na przykład pojazdy bezzałogowe 🙂 Pasjonują mnie też systemy embedded oraz edge AI. Bardzo lubię programować w językach C/C++ i Python 😄 Elektroniki niestety akurat kompletnie nie ogarniam ( 😞 ), a przynajmniej nie na poziomie samodzielności konstruktorskiej, ale próbuję to zmienić... Lubię też czasem trochę poczytać o nowościach z dziedziny fizyki. Mam nadzieję na forum odkrywać ciekawe projekty i również dzielić się swoimi, a także uczyć się i dzielić wiedzą!

Link do komentarza
Share on other sites

@lyman-alpha cześć Ignacy, witam na Forbocie - trafiłeś w dobre miejsce. Zachęcam do stałej aktywności 🙂

@GogetaBlue witam na forum i życzę udanych eksperymentów z elektroniką w praktyce!

@DwaEs miło słyszeć, że nasz kurs jest dla Ciebie pomocny. Powodzenia w nauce!

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, mam na imię Krzysztof i mam 23 lata, swoją drogę zacząłem od programowania najpierw w PHP potem w Javie, niestety po 1/2 nauki zrezygnowałem z programowania i szukam czegoś nowego padło na elektronikę. Swoją przygodę zaczynam od kursu arduino, właśnie jestem w trakcie realizowania kursu od Forbot'a i jak na razie jestem bardzo zainteresowany. Mam nadzieję że zostanę z wami na dłużej 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam mam na imię Tomek i zaczynam dopiero przygodne z tworzeniem.  Odnalazłem te forum ponieważ mam w głowie jeden projekt, który chciał bym zrealizować.  Oczekuje że znajdę tutaj wyrozumiałych ludzi którzy będą wstanie mi doradzić i pomoc w moim projekcie.  Pozdrawiam i dziękuję za wspólną pracę 😁

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.