Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Cześć! 

Jestem Patryk, mam 26 lat. Zawsze chciałem nauczyć się elektroniki, tylko zawsze w życiu wypadało coś ważniejszego i nie do końca też wiedziałem od czego zacząć. Akrualnie jestem na etapie otworzenia pudełka z kursem podstaw elektroniki poziom 1. Trzymajcie kciuki, mam nadzieję, że to będzie wspaniala przygoda. 😀

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich. Poszukując zajęcia na długie jesienno-zimowe wieczory wpadłem na stronę forbot.pl i po pewnym czasie zdecydowałem się spróbować. I oto jestem. Pozdrawiam i życzę wszystkim (również sobie) cierpliwości i wytrwałości:)

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć wszystkim!  Programowanie uC jak i elektronika stały się moją pasją jakiś rok temu. I tak z z małego biurka zrobił się mały warsztat 😄

Jako żółtodziób raczej będę męczył pytaniami, lecz chętnie pomogę bardziej żółtym jak tylko będę mógł 🙂

 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam. Z tej strony elektronik nie pracujący w zawodzie lecz myślących nad pracą w tej dziedzinie. Będę korzystał z kursu aby przypomnieć sobie podstawy elektroniki. Pozdrawiam. 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, jestem Mateusz. W szkole i na studiach bardzo lubiłem elektronikę, od czasu do czasu bawiłem się Arduino ale nigdy nie miałem czasu, narzędzi i pomysłów by realizować większe projekty. Obecnie pracuję jako programista i jestem kompletnym żółtodziobem jeśli chodzi o mikrokontrolery, ale naszła mnie wena na kilka projektów z ich udziałem i postanowiłem się poduczyć czegoś nowego.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim, mam na imię Piotrek i po latach stwierdziłem, że pora zacząć uczyć się elektroniki w praktyce a nie tylko na YT 😄

Jestem totalnie zielony, ale mam zamiar opanować chociaż podstawy i móc poprawiać ludzi w internecie mylących napięcie z natężeniem prądu 😉

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim.

Na imię mam Piotrek. Mam 42 lata. Kiedyś studiowałem informatykę na PW wydział EiTI, ale z powodów rodzinnych nie skończyłem (zostało napisać pracę inż. i się obronić). Po 15 latach spędzonych w rodzinnym interesie na wsi jakim jest gospodarstwo sadownicze, mogę powiedzieć, że to była wegetacja. Stracone lata. Chciałbym spróbować sił w innym zawodzie jakim jest elektronika, elektryka, elektromechanika - elektronika samochodowa. Szukałem kursów i trafiłem tu 🙂 Na razie będę tylko zadawał pytania i przypominał sobie wiadomości  😉 Jakby ktoś potrzebował porady z tematu produkcji jabłek albo gruszek to piszcie śmiało.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich

Jestem Stachu i chodzę do trzeciej klasy liceum. W wakacje zacząłem robić proste projekty na Arduino i Raspberry Pi, więc po kilku miesiącach umiarkowanie intensywnej nauki postanowiłem założyć tu konto. Raczej to ja będę pytał, bo jestem dosyć początkujący w temacie. Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.