Skocz do zawartości
Komentator

Konkurs: Wygraj 1000$ udostępniając projekt ciekawej PCB

Pomocna odpowiedź

Konkurs: Wygraj 1000$ udostępniając projekt ciekawej PCB

Jedna z najpopularniejszych firm produkujących płytki drukowane organizuje ciekawy konkurs, w którym nagrodami są kupony na produkcję PCB oraz nagrody pieniężne (1000$). Projekty można zgłaszać jeszcze przez miesiąc, po tym czasie wyłonieni zostaną zwycięzcy w aż 3 kategoriach. Szanse na wygraną są więc spore!

UWAGA, to tylko wstęp! Dalsza część artykułu dostępna jest na blogu.

Przeczytaj całość »

Poniżej znajdują się komentarze powiązane z tym wpisem.

• Lubię! 1

Dla formalności: tak, Forbot współpracuje z PCBWay, ale to nie jest wpis sponsorowany. Po prostu dowiedziałem się o tych akcjach i uznałem, że warto powiadomić o nich więcej osób. Szczególnie, że już jacyś Polacy zgłaszali kiedyś tam swoje projekty, ale akurat do tego konkursu jeszcze brak zgłoszeń z Polski. Dajcie znać w komentarzach jeśli ktoś z Was zdecyduje się na udział w tej edycji konkursu. Wklejajcie linki do swoich projektów - może "wpadną" Wam jakieś dodatkowe punkty od czytelników Forbota 😉

@sszczep, witam na forum 😉 Widzę, że to Twoje pierwsze kroki na Forbocie, oto najważniejsze informacje na start:

• Chcesz przywitać się z innymi członkami naszej społeczności? Skorzystaj z tematu powitania użytkowników.
  • Opis najciekawszych funkcji, które ułatwiają korzystanie z forum znajdziesz w temacie instrukcja korzystania z forum - co warto wiedzieć?
  • Poszczególne posty możesz oceniać (pozytywnie i negatywnie) za pomocą reakcji - ikona serca w prawym dolnym rogu każdej wiadomości.

Dnia 8.12.2018 o 11:01, sszczep napisał:

Dwa zgłoszenia z Polski są, w tym jedne moje: https://www.pcbway.com/project/shareproject/osu__PRO_RGB_Keyboard.html😉

Super, że zdążyłeś zgłosić swój projekt. Zostały chyba już ostatnie godziny, może ktoś jeszcze się skusi? Z Polski nadal tylko 2 projekty 😉

1 godzinę temu, sszczep napisał:

Na forbocie pierwsze kroki nie za bardzo, stalkuje już od bardzo dawna 😉

Ale to był Twój pierwszy post! "Niestety" aż takich mocy nie mam, aby śledzić działania użytkowników poza ich aktywnością na forum. Za dużo do roboty jak na jedną szklaną kulę 🔮 W takim razie powinieneś dostać jakieś ponaglenie, że tyle czasu czytujesz, a się nie udzielasz 😉

6 godzin temu, Treker napisał:

Ale to był Twój pierwszy post! "Niestety" aż takich mocy nie mam, aby śledzić działania użytkowników poza ich aktywnością na forum. Za dużo do roboty jak na jedną szklaną kulę 🔮 W takim razie powinieneś dostać jakieś ponaglenie, że tyle czasu czytujesz, a się nie udzielasz 😉

Ayy, wszystko w porządku jest to tez nie bylo co pisać 😛 jak w ogole projekt się podoba?

• Lubię! 1

@simba92, głos oddany! Kiedy opiszesz robota na forum? 😉

5 minut temu, Treker napisał:

Tez bym prosił o głos, oczywiście jeśli projekt się spodoba 😛

• Lubię! 1

(edytowany)
1 godzinę temu, Treker napisał:

Dzięki @Treker ! Jeśli możesz to wystaw jeszcze ocenę w zakładce VOTE, bo projekt tylko polubiłeś 😃 Napewno zamieszczę opis robota na forum i zapewne będzie on dosyć obszerny. Na chwilę obecną robot musi spełniać dwa kluczowe warunki : jechać w linii prostej i podczas obrotu w miejscu nie zmieniać punkt osi wokół, której się obraca ( pisałem o tym problemie wcześniej gdzieś na forum ), więc sprowadza się to do regulatora PID z wartością zadaną będącą prędkością kątową dla każdego koła. @GAndaLF opisał proces modelowania reg PID na forum, symulowałem to i owo w MAtlabie + zaimplementowałem regulator na robocie ale efekty są kiepskie... Niedługo opiszę problem w oddzielnym temacie.

Edytowano przez simba92
  • Lubię! 1

19 godzin temu, deshipu napisał:

Swoją drogą, jak się w tym czymś głosuje? Widzę oddane głosy, ale nigdzie nie widzę opcji oddania swojego...

Update: Już znalazłem, banner blidness, przycisk jest sprytnie schowany zaraz poniżej zdjęcia.

No nieźle, też wczoraj się głowiłem, gdzie tam się głosuje i uznałem, że głosy to kliknie serduszek... Nieźle ukryli ten przycisk, jakieś to zakręcone, ale chyba już na wszystkich zagłosowałem 😉

Super, gratulacje!