Skocz do zawartości

Jakiego języka używa Arduino?


macizet

Pomocna odpowiedź

offtop: nie ma co wychwalać Niemców, Francuzów, kogokolwiek - już nie raz się przekonałem, że narodowość nie ma żadnego znaczenia (jak np. specjalista z Niemiec, który tym, że pochodzi z innego kraju powoduje wniebowzięcie kierownictwa, a sam co to to nie on a my to głupi jesteśmy, okazał się typowym leszczem i "jak działa to umiem, a jak nie działa to nie da się"). 

Edytowano przez BananWszyscy
Link do komentarza
Share on other sites

3 godziny temu, Adamjg napisał:

tutaj jak ktoś zadaje pytanie ( nawet nie najmądrzejsze według wyuczonych ) to zazwyczaj ( ok - nie zawsze ) ale najczęściej otrzyma szybko odpowiedź.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale odpowiedź na pytanie została udzielona bardzo szybko. A że nie zgadzała się z Twoim światopoglądem to nie powód, aby tupać nogami i próbować udowadniać że Twój światopogląd jest jedynym słusznym. I nie ważne czy mieszkasz w Niemczech, w Pernambuco czy w Wólce Nureckiej poza Czeremuchaju. Również wiek nie jest jakimś tam wyznacznikiem - paru starszych od Ciebie na tym forum mogłoby powiedzieć Ci coś na temat latania po fajki.

  

3 godziny temu, Adamjg napisał:

Czyli nie wiem czy za półtora roku będziesz podobnym, ale z całego serca Ci tego życzę.

Mam nadzieję że Twoje życzenie się nie spełni - wolę pozostać normalny, a jeśli zacznę zachowywać się jak stetryczały dziwak to będzie dla mnie znak, że trzeba kończyć działalność na forum. O właśnie: kończyć, a nie zaczynać.

Link do komentarza
Share on other sites

Dnia 24.10.2021 o 02:13, ethanak napisał:

Nie wiem czy zauważyłeś, ale odpowiedź na pytanie została udzielona bardzo szybko. A że nie zgadzała się z Twoim światopoglądem to nie powód, aby tupać nogami i próbować udowadniać że Twój światopogląd jest jedynym słusznym. I nie ważne czy mieszkasz w Niemczech, w Pernambuco czy w Wólce Nureckiej poza Czeremuchaju. Również wiek nie jest jakimś tam wyznacznikiem - paru starszych od Ciebie na tym forum mogłoby powiedzieć Ci coś na temat latania po fajki.

  

Mam nadzieję że Twoje życzenie się nie spełni - wolę pozostać normalny, a jeśli zacznę zachowywać się jak stetryczały dziwak to będzie dla mnie znak, że trzeba kończyć działalność na forum. O właśnie: kończyć, a nie zaczynać.

To chyba było mało uprzejme ? Ale może tutaj tak trzeba ?? Co kraj to obyczaj 🙂 Naturalnie ja nie chciałem Cię urazić ani wysyłać po piwo 😉 To się jednak inaczej rozwiązuje 😉 Dobrego samopoczucia Ci nie życzę, bo z pewnością tego Ci nie brakuje 😉

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.