Skocz do zawartości

Akumulatorki 1,2V 1/3AAA


KD93

Pomocna odpowiedź

Witam

Muszę kupić akumulatorek 1,2V 1/3AAA i mam problem:

1. Jedyna firma sprzedająca takie akumulatorki jaką znalazłem to

batimex , zna ktoś może jakieś inne firmy handlujące tym towarem? Bo jakoś mi się nie uśmiecha płacić 20zł za akumulatorek który sam kosztuje 5zł :/

2. Akumulatorek ma 1,2V, 80mAh (oczywiście większa pojemność nie przeszkadza), jest w rozmiarze 1/3AAA i jedyną rzeczą która jest oprócz tego napisana to made in china.

Link do komentarza
Share on other sites

Bo jakoś mi się nie uśmiecha płacić 20zł za akumulatorek który sam kosztuje 5zł :/

Nie rozumiem, przecież jego cena to 3,49 zł brutto, fakt, że najtańsza przesyłka kosztuje 8zł, ale nie wiem co to jest ta paczka w RUCHu. Jeśli bardzo chcesz mogę kupić ci jutro na Wolumenie taki akumulatorek i wysłać pewnie za mniej niż 8zł (jak się nie mylę to pan, który handluje akumulatorkami bierze je właśnie z Batimex'u bo tylko tam były akumulatorki, które dla mnie ściągał).

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

KD93, a co taka mała pojemność? Ja mam 4xAAA 1000mAh, w Lidlu ostatnio były aku AAA 4pak, o pojemności chyba 800mAh, za niecałe 20zł. Tak swoją droga popatrz na alledrogo, bo niekiedy można kupić w miarę znośne aku w bardzo zachęcającej cenie 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

nie wiem co to jest ta paczka w RUCHu

Chodzi o to że paczka jest przesyłana do kiosku RUCHU, który możesz sobie sam wybrać z listy i można ją tam odebrać. Z tym Wolumenem to zobaczę, bo nie spieszy mi się z kupnem tego akumulatorka, popytam w Nowym Elektroniku i w Nikompie, w tym drugim są takie małe akumulatorki ale nie wiem czy ten rozmiar.

Luko, nie chodzi o AAA, tylko 1/3AAA, są trzy razy mniejsze jak sama nazwa wskazuje a potrzebuję taki rozmiar bo muszę go wymienić i tylko taki pasuje, poprzedni się wylał. Na Alledrogo są akumulatorki "guzikowe" i nie będą pasowały. Wymiary takiego jak potrzebuję to 10x15mm.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Bingo Sabre 🤣 Tak to jest jak się w domu nudzi, próbuje się wszystko naprawić 😉🤣 Rozebrałem całe, bo na szczęście okazało się że nie jest klejone, fajnie jest zrobione skręcanie bo jest magnesik i dwie cewki i cienki drucik jako sprężynka żeby powracało do pozycji 0 🤣 A ja myślałem że znajdę nanoserwo. Trzeba zrobić z niego linefollowera 😋

Link do komentarza
Share on other sites

KD93, jak będziesz w Katowicach to możesz zapytać jeszcze na Plebiscytowej, i na Tysiącleciu w BNS'ie. Jeszcze zobacz w tym okropnym modelarskim na Mikołowskiej (sic), kiedyś widziałem tam coś podobnych wymiarów - być może, że nawet dokładnie tej wielkości.

Link do komentarza
Share on other sites

Na tysiącleciu nie byłem i się nie wybieram, w razie potrzeby modelarski odwiedzę a Plebiscytowa to już ostatnia deska ratunku, przecież tam prawie nic nie ma 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Trzeba zrobić z niego linefollowera 😋

Niestety ktoś już twój pomysł podkradł 🙂, widziałem na yt filmik z przerobionego takiego autka na lfr'a, jak znajdę linka to podrzucę. Daj znać czy kupować ci te akusy czy nie, bo tak czy siak będę jutro na Wolumenie.

Link do komentarza
Share on other sites

Nie, nie kupuj. Z tym linefollowerem to żartowałem, ale jak widać ktoś się za to wziął poważnie 🤯

Byłem dzisiaj w Nikompie i Nowym Elektroniku w Katowicach, sprzedawcy patrzyli się na ten akumulatorek jak na jajo smoka 🤣 Ale w czwartek i piątek przejde się jeszcze do pozostałych sklepów i popytam.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.