Skocz do zawartości

[Sprzedam] Koła i uchwyty do silników z pololu


Sabre

Pomocna odpowiedź

Ponieważ pomyliłem się przy zakupach w pololu, i kupiłem 2 razy tyle kół i uchwytów do silników niż samych silników, mam na sprzedaż koła i uchwyty w cenach jak poniżej:

- koła czarne - komplet to para kół, cena: 26,02zł

- uchwyty czarne - komplet to para uchwytów, 4 śrubki, 4 nakrętki, cena: 19,65zł

Na sprzedaż mam 5 kompletów uchwytów oraz 5 kompletów kół.

Podane ceny nie zawierają kosztów wysyłki do kupującego, koszty te raczej nie przekroczą 3zł (koperta bąbelkowa, list priorytetowy), sprzedaję wszystko po kosztach, bez żadnego zysku.

Zdjęcia uchwytów i kół wrzucę do tego tematu dziś wieczorem. Zainteresowanych proszę o informację w tym temacie bądź na PW.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Najbardziej mi zależy na uchwytach mocowania silników ale koła też mogę wziąć.

Chcesz po 1 komplecie i kół i mocowań?

Jeśli tak, to nic mi już nie zostało. Przyślij mi na PW adres, to wyślę Ci dane do przelewu.

Gdyby było więcej chętnych na uchwyty, czy koła, czy coś innego z pololu, to o ile to nie będą ogromne kwoty, jestem w stanie to sprowadzić w mniej więcej tydzień. Paczka z tymi rzeczami z pololu poszła na cło, i całość kosztowała mnie sporo pieniędzy razem z doliczonym vatem. Pierwsze koty za płoty 😉, nabrałem doświadczenia i wiem już gdzie jest pocztowy urząd celny w Warszawie.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.