Skocz do zawartości

No boot device found (czyli laptop umarł?)


farmaceuta

Pomocna odpowiedź

(edytowany)
2 godziny temu, ethanak napisał:

@farmaceuta a masz nagrywarkę i jakąś czystą płytkę dvd? Obrazy są z reguły hybrydowe (tzn. można je nagrać równie dobrze na płytę  jak i na pendraka).

I nie, nie potrzebujesz żadnych kluczy, licencji i takich tam. Nawet w przypadku płatnych wersji płacisz za support.

Nagrywarkę chyba będę miał w innym laptopie z tym że w tym moim Dell'u mam napęd ale zewnętrzny i nie wiem czy to chodzić będzie bo nigdy tego nie używałem...(niby jest wszystko zainstalowane)(poszukam płyty)

Edytowano przez farmaceuta
Link do komentarza
Share on other sites

Nie wiem czy wystartuje z zewnętrznego - a nie możesz zamiast kombinować jak Żyd pod górkę kupić w najbliższym spożywczym jakiegoś pendraka? Kosztuje to jakieś psie pieniądze, a przydać się może...

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

18 godzin temu, ethanak napisał:

Nie wiem czy wystartuje z zewnętrznego - a nie możesz zamiast kombinować jak Żyd pod górkę kupić w najbliższym spożywczym jakiegoś pendraka? Kosztuje to jakieś psie pieniądze, a przydać się może...

No i powiem Ci @ethanak że tak będę musiał zrobić 😉 jak ogarnę to się odezwę..

Link do komentarza
Share on other sites

Doszedł mi kabel usb-sata no i sprawdzałem już na nim dwa dyski 3.5 i do tego jeden 2.5 no i są elegancko wykrywane (przy okazji odzyskane multum zdjęć z przed ~10 lat) no ale ten mój znaku żadnego nie daję... można jakimś programem sprubowac go wykryć? (Oczywiście jak pendrive dojdzie to będę sprawdzał te linuksy etc)

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dzięki za odpowiedź @trainee 😉 no nie jestem optymistą szczerze mówiąc, tylko jeszcze próbuje coś z tym sam zrobić...wiem że są firmy które odzyskują dane z takich "trupów" ale ceny też sobie wołają tęgie 😅 

A jest możliwość że to się uszkodziła głowica skoro się zacięła czy to raczej mało prawdopodobne?

Link do komentarza
Share on other sites

Panowie wie ktoś jak włączyć "2klik" dla prawego guzika na touchpad w win10? 

Niby jest pełno w sieci, ale nie mam tych opcji u siebie😕 jedyne co mam to kilka podstawowych opcji, no ale opcji w stylu "two finger ble ble" nie ma... dodam że wcześniej używałem tego 2klik 

IMAG0636.thumb.jpg.2ab65687f86eaa97a89f0b82ec45c5ca.jpg

Link do komentarza
Share on other sites

(edytowany)

Dzięki @Christophorus za odpowiedź, ale to co pokazałeś dotyczy otwierania np. folderu 2klikiem (tak mam) a mi chodzi o menu kontekstowe..dwoma palcami klikam, jeden po drugim nie odrywając pierwszego i ma się menu otworzyć...(tak miałem)

Edytowano przez farmaceuta
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.