Skocz do zawartości

Drukarka 3D 1kPLN w 2024 roku


zloty_2000

Pomocna odpowiedź

Ja to nie wiem, dimafix i wszystko po ostygnięciu schodzi elegancko... na kleju w sztyfcie rzeczywiście jak przywarło to kombinerkami zdejmowałem. Co kto lubi, u mnie nawet powierzchnia wydruku na szybie jest ładniejsza niż na podkładce.

Plus na szybie nawet jak wydruk zajmuje 80% pola to trzyma się (przy temp. stołu zgodnej z zaleceniami producenta).

 

Link do komentarza
Share on other sites

26 minut temu, BananWszyscy napisał:

Plus na szybie nawet jak wydruk zajmuje 80% pola to trzyma się (przy temp. stołu zgodnej z zaleceniami producenta).

U mnie na podkładce trzyma się od brzega do brzega 😉 Nawet ABS/ASA. Zero klejów/lakierów i innych cudów, wystarczy umyć wodą z mydłem 😄

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

29 minut temu, H1M4W4R1 napisał:

U mnie na podkładce trzyma się od brzega do brzega 😉 Nawet ABS/ASA. Zero klejów/lakierów i innych cudów, wystarczy umyć wodą z mydłem 😄

Nigdy nie drukowałem na całej powierzchni. Poza tym dalej ten budżet <1k czy już więcej? 😄

Link do komentarza
Share on other sites

5 minut temu, BananWszyscy napisał:

Nigdy nie drukowałem na całej powierzchni. Poza tym dalej ten budżet <1k czy już więcej? 😄

Tak dość sporo dalej 😉 Ale za 1k to nie ma co wybrzydzać jak coś się odklei... (też miałem taką drukarkę na początku).

Link do komentarza
Share on other sites

Też miałem ender 3 pro z tą drukarką zaczynałem, teraz kingroon kp3s pro s1, ale rozważam zakup drugiej z większym stołem 🙂 Chociaż aktualnie na moje potrzeby kp3s daje radę - drukuje praktycznie tylko z PLA, lecz rozważam przejść na PETG

Link do komentarza
Share on other sites

Nie "przejscie na PETG" tylko coś sie drukuje z pla, cos innego z petg, coś innego z tpu czy pp. Każdy ma swoje zady i walety 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

To prawda, ja drukuję z PLA i PETG zamiennie i jest super. PETG jest mocniejszy i ma wyższą temperaturę topienia, a z PLA powierzchnia ładniej wygląda. No i jeszcze czasem TPU z wiadomych powodów.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.