Skocz do zawartości

III edycja konkursu na najlepszy artykuł - głosowanie


Treker

Pomocna odpowiedź

Pierwsze miejsce: Elvis

Drugie miejsce: Nawyk

Trzecie miejsce: Bobby

Pierwsze miejsce dla Elvisa za wiele ciekawych artykułów. Drugie dla Nawyka za akcelerometry i serwa. Trzecie dla Bobby'ego za bootloadery.

Link do komentarza
Share on other sites

Miejsce 1: Nawyk

Miejsce 2: Lassar

Miejsce 3: BoBBy

Uzasadnienie:

Nawyk - świetny artykuł o akcelerometrze. Akurat mi się przyda!

Lassar - artykuł o zawieszeniu, sporo wartościowej treści. Znalazłem tam również coś czego potrzebowałem, a konkretniej rozwiązanie małego problemu.

BoBBy - bardzo dobry artykuł o bootloaderach. W przyszłości pewnie skorzystam z niego.

Generalnie ciężko było wytypować te trzy osoby, sporo ciekawych artykułów się pojawiło.

Link do komentarza
Share on other sites

Miejsce 1: Elvis

Miejsce 2: sam.podolsky

Miejsce 3: Nawyk

Uzasadnienie:

Elvis - dużo ciekawych artykułów, szczególnie o robocie z kamerą.

sam.podolsky - Nitinol muscle wires i mięśnie pneumatyczne

Nawyk - Akcelerometry w robotyce

Link do komentarza
Share on other sites

Miejsce 1: Elvis

Miejsce 2: BoBBy

Miejsce 3: sam.podolsky

Uzasadnienie:

Mr. Elvis za wkroczenie w nowy wymiar z Embedded Linux.

Bobby za bootloadery. Dowiedziałem się czegoś o czymś o czym słyszałem, ale nie stosowałem do tej pory.

Pan sam.podolsky za ogólną wylewność jeśli chodzi o ciekawostki i doświadczenia 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Miejsce 1: Elvis

Miejsce 2: sam.podolsky

Miejsce 3: sobal44

Uzasadnienie:

Moim zdaniem kolega Elvis jako jeden z nielicznych użytkowników forum posiada ogromną wiedzę i do tego bardzo chętnie a w dodatku w bardzo przejrzysty sposób potrafi się nią dzielić.

Pozostałe artykuły również prezentują wysoki poziom wiedzy 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Miejsce 1: Kaytec

Miejsce 2: Nawyk

Miejsce 3: Mog123

Uzasadnienie:

Kaytec opisuje liczby losowe w programowaniu, a to nie każdy umie (a także opisuje to bardzo czytelnie, więc nawet ja się w tym połapałem)

Link do komentarza
Share on other sites

Miejsce 1: Elvis

Miejsce 2: sam.podolsky

Miejsce 3: Nawyk

Uzasadnienie:

Autorzy wykazali się dużą inwencją publikujący po kilka ciekawych i wartościowych artykułów.

Szczególnie Elvis, jego zaangażowanie jest godne pierwszego miejsca.

Link do komentarza
Share on other sites

Miejsce 1: sam.podolsky

Miejsce 2: Elvis

Miejsce 3: mog123

Uzasadnienie:

Pierwsze miejsce przyznałem użytkownikowi sam.podolsky ponieważ bardzo przypadły mi do gustu jego dwa artykuły: "By jeździć szybciej" oraz "Kontroler serw na PIC" W pierwszym z nich jako jedyny na tym forum zebrał swoje doświadczenia i podzielił się nimi z innymi. Drugie miejsce przyznaje użytkownikowi Elvis za artykuł "Test modułu bluetooth KAmodBTM222" który jest napisany przystępnym językiem i wyjaśnia wszystko krok po kroku. Trzecie miejsce przyznaje użytkownikowi mog123 za artykuł pod tytułem "Praktyczne zastosowanie regulatora PID w robotyce" gdyż spodobała mi się idea tego artykułu a mianowicie wykorzystanie regulatora PID z minimum wiedzy na jego temat. Zabrakło w nim najważniejszej rzeczy jakim jest dobór nastaw w praktyce, dlatego tylko trzecie miejsce na zachętę😉, może autor rozbuduje artykuł w przyszłości. Reszta artykułów nie przypadła mi do gustu głownie dlatego że albo były zbyt ogólne albo zbyt egzotyczne co czyni je mało przydatnymi w robotyce amatorskiej.

Link do komentarza
Share on other sites

Miejsce 1: Nawyk

Miejsce 2: Kocisko

Miejsce 3: madik

Uzasadnienie:

Nawyk: Za świetne kompedium dotyczące serw modelarskich.

Kocisko: Mimo iż artykuł mógłby być lepszy to moja miłość do systemów linuksowych postanowiła za mnie 🙂

madik: Za rozpoczęcie nieziemsko interesującego tematu, czekałem do ostatniej chwili, gdybyś zamieścił kolejną część byłyby ode mnie trzy punkty 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Miejsce 1: Elvis

Miejsce 2: Zuk

Miejsce 3: Nawyk

Uzasadnienie:

Dla mnie najciekawszy i najbardziej inspirujący artykuł był od użytkownika Elvis, z kolei drugie miejsce dla Zuk'a ponieważ wreszcie jest jakieś kompendium wiedzy na temat pomiaru stanu baterii. Trzecie miejsce Nawyk ponieważ jego praca na akcelerometru była również bardzo ciekawa.

Link do komentarza
Share on other sites

Miejsce 1: Elvis

Miejsce 2: sam.podolsky

Miejsce 3: BoBBy

Uzasadnienie: Znalazłem to, czego akurat szukałem, przedstawione w bardzo przystępny sposób 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Miejsce 1: Elvis

Miejsce 2: Zuk

Miejsce 3 : Sam.podolsky

Elvis chyba najbardziej udziela się na forum, pokazał jakie cuda może każdy z nas zrobić. Zuk przedstawił temat, który aktualnie mnie interesuje a w internecie brakuje takiego artu jakiego on napisał. Z trzecim miejscem miałem problem, nie miałem komu go przyznać, ale Sam.podolsky sie zaangażował, pokazał nowe sposoby budowania robotów, więc ma 3 miejsce. Najbardziej liczyłem na SSN, ale nie doczekałem się 2 części, wiec Madik sorry 😅

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.