Skocz do zawartości

RoboticArena 2010


Treker

Pomocna odpowiedź

Żaden ze mnie robotyk.Wykonałem LF najprostszego z możliwych i udałem sie na zawody.Nie po to by wygrywać lecz zobaczyć ludzi zakręconych na punkcie robotyki.

Mój "robot" w domu jeżdził po trasie 19 mm bezproblemowo pokonując elementy jak w "Przykładach toru".To co zobaczyłem było trochę inne.Tor z taśmy 15 mm ( nikt nie pisał,że nie będzie) nierówne płyty.Skończyło się na zerze co mnie nie martwi.Martwi,że rzeczywiście traktowanie zawodników było lekko mówiąc trochę "z góry".Poniewaz jak pisalem mój robot był prosty do dokładnego ustawienia trzeba czasu,cierpliwości i toru.Tego ostatniego trochę brakło.Próba popawienia ustawień na torze na którym nikogo nie było skończyła się "pogonieniem mnie".I tak ze spuszczoną głową 😃 mogłem zrobić tyko"0"

Brakło mi też na zawodach kogoś kto by tym dowodził. Plansza z wynikami na papierze szarym tochyba trochę słabo.

Gratuluję wygranym.Też bym chciał by moje "dokonania" tak śmigały.

Najbardziej jednak podobał mi się bardzo dokładny robot jakiegoć Anglika.

Leszek

LMA2010

Link do komentarza
Share on other sites

Ten szary papier przyspieszał tylko kolejne starty, następnie siedziała obok osoba i przeklepywała te wyniki. Te z kolei były dostępne na stronie internetowej i na monitorach, więc to akurat było świetnie zorganizowane.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.