Skocz do zawartości

Diodowe koszulki


Treker

Ile zapłaciłbyś/aś za koszulkę (dobrej jakości!) z nadrukiem z przodu i z tyłu. Przód - logo diody + nick/imie. Tył większe logo diody + grafika przedstawiająca robota + 4 linijki tekstu o diodzie.  

97 użytkowników zagłosowało

Wyniki głosowania są ukryte!

Ankieta jest już zamknięta!


Pomocna odpowiedź

Ja bym chciał dostać to przesyłką ponieważ nie mogę pojawić się na zawodach. Czy w tedy nie mogło by być za pobraniem czy tylko przelew. Jestem niepełnoletni a moi rodzice nie wyrażają chęci przelewu.

To właśnie najlepiej zrób przelew! Jak nie możesz internetowo, to przejdź się na pocztę i tam wypełnij druczek. A tak jak weźmiesz przesyłkę pobraniową bez zgody rodziców, to prawdopodobnie przyjdzie kiedy będziesz w szkole, a rodzice odmówią jej przyjęcia. I narobisz tylko niepotrzebnie kłopotu sobie i Trekerowi

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Aktualna cena koszulek to:

Koszulki białe 23zł brutto

Koszulki czarne 27zł brutto

Do tego odpowiednia kwota za wysyłki (od 3-15zł - wszystko zależy od ilości osób dla których wysyłamy i czynników podobnych) 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Dane do przelewów za ostatnie zamówienie zostały rozesłane od Wszystkich. Potwierdzam otrzymanie wpłat od użytkowników:

mactro

Zaja

gogowitczak

tommerg

CAROLUS

Link do komentarza
Share on other sites

Właśnie dostałem koszulkę i kubeczek. 😉 Warto było zamówić, nadruk dobrej jakości, kubeczek też ładny. 🙂 Przesyłka była tak zapakowana, że dobre pół godziny męczyłem się aby ją otworzyć. 😅 Jak będziecie chcieli to rzucę fotki.

Link do komentarza
Share on other sites

To jak chcecie, to dostaniecie! 😅

Proszę państwa *tum tum tum tum tum tuuuum* 😉 oto moja koszulka (sorry że jeszcze nie wyprasowana):

I kubeczek:

Dziękuję za uwagę. 😋

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Także dzisiaj dostałem koszulkę, tylko że białą, tak jak zamawiałem ;]

Naprawdę fajna koszulka i prawdziwy nadruk, nie jakieś przyprasowanki, może jest troszkę na mnie za szeroka ale już trudno 😋

Co do kubeczka to też bardzo porządny 😃

Wrzucam fotki jakby ktoś nie był pewny czy zamawiać 😃

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.