Skocz do zawartości

Diodowe koszulki


Treker

Ile zapłaciłbyś/aś za koszulkę (dobrej jakości!) z nadrukiem z przodu i z tyłu. Przód - logo diody + nick/imie. Tył większe logo diody + grafika przedstawiająca robota + 4 linijki tekstu o diodzie.  

97 użytkowników zagłosowało

Wyniki głosowania są ukryte!

Ankieta jest już zamknięta!


Pomocna odpowiedź

Uwaga! Uwaga! 😉 dostałem swoją nietypową koszulkę 😅 która już nie jest nietypowa 😋 Firma spisała się na medal 😉 poprawili ją ( brakowało tylnego nadruku) i szybko odesłali priorytetem, duży obyło się bez problemów 😉 no i teraz mogę dumnie krzewić nasze hasło:

Przyszłość jest w naszych rękach...

...bo przyszłość to robotyka.

polecam koszulki wszystkim 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Koszulka jest już u mnie 🙂

Jeżeli chodzi o jej wykonanie to jakość zarówno nadruku jak i samej koszulki jest na najwyższym poziomie. Robocik na plecach wygląda ekstra! Polecam wszystkim! 😃

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Oznajmiam wszem i wobec że mam dziś urodziny... otwieram skrzynkę na listy. A tutaj prezent,koszulka piękna ładna i kompletna ;] Do mnie dotarła dziś.

Link do komentarza
Share on other sites

To trzeba było się pofatygować do Trekera 😉 Poczta Polska jaka jest - każden wie. Tramwaje nie kursują, autobusy nie kursują (śnieg) a na życzliwego i jakże gorliwego listonosza liczysz? 🙂 Cierpliwości

Link do komentarza
Share on other sites

To trzeba było się pofatygować do Trekera

To akurat ja odradzałem, bo sam nie miałem czasu na przejażdżkę do Gdańska, wydawało mi się że pocztą będzie szybciej.

Z tego co pamiętam to listy wysłałem w czwartek jednak wydaje mi się, że mogło to być po 15, czyli zgodnie z regulaminem poczty potraktowali to jako wysyłkę nadaną dnia następnego. Dziś mija w takim razie 3 dzień roboczy, reklamacje można chyba składać powyżej 4 dni.

Przeczekajmy spokojnie kilka dni, marudzenie tutaj już nic nie da, dla pewności proponuję tylko jutro odwiedzić pocztę i zapytać o list.

Ja też czekam na priorytet od zeszłej środy...

Link do komentarza
Share on other sites

No ja myślałem nad takim rozwiązaniem żeby podjechać no ale z powodu czasu nie dało rady tak jak napisał Treker. Byłem dziś na poczcie zapytać ale nic nie znalazła w tych wszystkich przesyłkach. ;< To jest kpina co Poczta Polska wyprawia. W takim okresie powinna przyjść przesyłka zwykła a nie płacąc z nadwyżką za priorytet z takim opóżnienem.

Link do komentarza
Share on other sites

Czyżbyś nie kupował nigdy na Allegro? 😉 Ja już się przyzwyczaiłem... Gdzieś już czytałem, że oni mogą tą paczkę wieźć nawet dwa tygodnie i nic im nie zrobisz... Witamy w pocztowych realiach 😃

Link do komentarza
Share on other sites

Teraz dużo ludzi robi zakupy przedświąteczne i na imieniny Mikołaja, więc poczta działa wolno. Bardzo wolno. Jakbyś kupował coś za granicą to by Cię szlag trafił teraz.

Bez przesady, moja paczka chin dotarła do mnie w 2 dni (wysłane 24.11 odebrałem na poczcie 26.11) od wysłania z Hong Kongu pobijając przy tym poprzedni rekord, który wynosił 3 dni 😅.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.