Skocz do zawartości

Waldemar Światłolub czterokołowiec


robocomp

Pomocna odpowiedź

Witam

Jak zły dział to proszę o przeniesienie . I mam do was doświadczonych takie jedno pytanie. Czy można zrobić Waldemara Światło-luba na czterech kołach . Chodzi mi oto czy można go umieścić w modelu Burrago . I czy zrobił by to początkujący . Proszę o odpowiedź .

Link do komentarza
Share on other sites

A jak to połączyć ? Mam na myśli z samochodem . Czyli jak podłączyć oś skrętną i napędową . I jeszcze jedno pytanie czy bierzmy pod uwagę samochód nie sportowy . Jeżeli bym wyją atrapę silnika i tak dalej to czy cały osprzęt zmieścił by się pod maskę i do bagażnika .

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

To ja zgłosiłem ten temat, nie oficjalnie ale na gg poprosiłem Bobbiego o interwencję.

A jak to połączyć ? Mam na myśli z samochodem .

Ale co połączyć? Napęd, elektronikę, fototranzystory?

Czyli jak podłączyć oś skrętną i napędową .
Na forum jest świeża dyskusja właśnie co do waldka ze skrętną osią - tutaj .

Jakbyś przeczytał ten temat to byś co nieco wiedział o łączeniu z osią skrętną, a szczególnie

czy zrobił by to początkujący
I jeszcze jedno pytanie czy bierzmy pod uwagę samochód nie sportowy .

Byłbym złośliwy to bym się spytał czy sedan czy cabriolet. CO to ma do rzeczy? Lepiej byś napisał jakiej wielkości ten samochodzik.

Jeżeli bym wyją atrapę silnika i tak dalej to czy cały osprzęt zmieścił by się pod maskę i do bagażnika .

Tutaj by to co nieco pomogło. Poza tym nie wiemy czy potrafisz lutować na przykład w pająku. Czy w ogóle montowałeś jakieś układy elektroniczne. Dlatego wobec tylu pytań i tak nikłej ilości odpowiedzi zgłosiłem temat do zamknięcia, jako że nie masz pojęcia o czym piszesz.

Link do komentarza
Share on other sites

Nie no spoko ale montowałem już na pająka . Napęd bo elektroniki nie trzeba łączyć . Wystarczy tylko napęd i fototranzystory zostaną umieszczone pod kloszami od świateł . Chodzi tu o model w skali 1/24

Link do komentarza
Share on other sites

No to na napęd musisz zastosować albo silniczki z przekładnią bądź serwa przerobione, i albo dokleisz do nich kółka i zmieścisz w środku zamiast tych kół co są, albo zmieścisz w środku i zrobisz przekładnie pasową, czyli połączysz osie silników z osiami kół gumką. Innych w miarę prostych i logicznych zastosowań nie widzę.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.