Skocz do zawartości

Dzień otwarty politechniki - jest ktoś, kto pomoże przyszłej studentce? ;-)


Miramin

Pomocna odpowiedź

Iiii tymi dochodami to ja bym się tak bardzo jednak nie przejmował. Wydaje mi się, że większe znaczenia ma odległość.

Sporo wolnych miejsc pojawia się po sesji zimowej. Niektórzy nie dadzą rady, inni kończą inżynierkę i się gdzieś przenoszą... Wniosek składa się jeden, przydzielają do DSu (na WE do DS6), ale później można się przenosić między akademikami, tzn. iść do administracji tego co się chce w nim mieszkać i się wpisać na listę. Zazwyczaj są osoby, które chcą się przenieść w drugą stronę, więc działa to na zasadzie wymiany.

Link do komentarza
Share on other sites

Tak swoją drogą 4.04 też mają być drzwi otwarte, orientuje się ktoś z Was, czy będą wałkować to samo, co ostatnio, czy coś innego robić? ;]

Link do komentarza
Share on other sites

Jak zwykle w podobnych tematach polecę uczelnią, którą niedawno skończyłem: www.agh.edu.pl Dzień otwarty już 1 kwietnia (trafić łatwo - wytłumaczę).

Info o dniu otwartym: http://www.agh.edu.pl/pl/aktualnosci/wydarzenia.html,,0:vw:2196

Wyniki badań losów absolwentów: http://www.agh.edu.pl/pl/aktualnosci/aktualnosci.html,,i1104:vw:2162

I oczywiście "Dziewczyny na politechniki": http://www.agh.edu.pl/pl/aktualnosci.html,,0:vw:2227

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Na 90% będę ja z TIMONKiem i będziemy prezentować nasze roboty.

Ha, to na 100% przyjdę zobaczyć Inferno na żywo ;] Może jak zdążę napisać jakiś sofcik do swojego nowego LF'a to też go pokażę.

Link do komentarza
Share on other sites

14.04? No to myślę, że będę 😉 Inna sprawa, że nadal postuluję do wszystkich czytających to kobiet - nie pijcie fioletowych drinków od człowieka w okularach! 😃 Podłapał z rozmowy mojej ze znajomym żeby denaturatu używać, żeby uczelnię uatrakcyjnić ^^' Swoją drogą to jest "impreza" czy normalny dzień otwarty 😋

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.