Skocz do zawartości

Traktor'zak[uniwers./światłolub]


Pomocna odpowiedź

Witam.

Oto mój nowy światłolub Traktor'zak. W sumie zrobiłem go przez przypadek, gdyż ta obudowa miała być dla LF[bEAM] lecz przez nieuwagę spaliłem jeden transoptor CNY70 no i wsadziłem w tą obudowę stary układ od HodRodHAMMER . Części wiadomo, to samo co w HodRodHAMMER .

Koła zmieniłem na zrobione z nakrętek od nutelli owinięte taśmą izolacyjną(postaram się zmienić bo się ślizga).

6 baterii AA zamieniłem na aku Li-Polymer 3.6V 900mAh z telefonu

w środku więcej miejsca no i ułatwiony dostęp

odpalany ze stacyjki

Kilka fotek:

Filmik dodam jutro albo w czwartek.

Link do komentarza
Share on other sites

Po co budować trzeciego światłoluba.

Jak już napisałem to miał być LF. Jak tylko dojdą części to podmienię je i będzie.

[EDIT]

W sumie patrząc to wszystko to jest to samo(nie licząc paru zmian) tylko inne obudowy bo w każdej było coś nie tak.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

"]W sumie patrząc to wszystko to jest to samo(nie licząc paru zmian) tylko inne obudowy bo w każdej było coś nie tak.

To raczej powinieneś napisać posta o zmianach w temacie ze starym światłolubem a nie tworzyć nowy temat, skoro światłolub jest ten sam...

Link do komentarza
Share on other sites

"]inne obudowy bo w każdej było coś nie tak.

No tak, bo przecież obudowa światłoluba to kluczowy element, musi być dograna na 100% bo bardzo wpływa na charakterystykę jazdy.

[Herr Qrczak], daj se siana z tymi światłolubami. A raczej z ich obudowami. Zbudujesz FTL to zamieścisz, ale i tak powinieneś się już brać za programowanie a nie babrać się z beamami.

Link do komentarza
Share on other sites

Już dalibyście chłopakowi spokój 😋 Jak sprawia mu frajdę budowanie BEAM'ów, to niech je buduje. Chociaż zgodzę się, że pisanie o każdej nowej obudowie osobnego tematu to lekka przesada 😉

Link do komentarza
Share on other sites

"]
powinieneś się już brać za programowanie a nie babrać się z beamami.

Próbuję się uczyć BASCOMA ale nie mam zielonego pojęcia o programatorach i o tym wszystkim.

Jak nie masz zielonego pojęcia o programowaniu to odsyłam do Googli w necie jest tego multum tylko trzeba czytać, a od tego posty się nie nabijają niestety.

Ja sam sobie zrobiłem programator na LPT w 30 min jak części dostałem potem attiny2313 i dioda i piszemy program żeby mrugała.

wystarczy tylko trochę chęci i umiejętność posługiwania się Googlami i można wszystko i jak to KD93 ujął nie baw się w BEAMy

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.