Skocz do zawartości

Pomocna odpowiedź

Drut jest z nóżek od rezystorów, kondensatorów i innych elementów THT.

Wiertło jakim wierciłem miało podaj fi 0,7mm. Dawno to było i już zapomniałem. Ważne, żeby po wierceniu przez dziurki przeszedł drut bez większych oporów. To wiertło jest specjalnym wiertłem do wiercenia w tworzywach sztucznych. Wykorzystywane jest m.in. w maszynach typu CNC.

Link do komentarza
Share on other sites

Miałem okazję przyjrzeć się temu robotowi podczas Robotic Tournament 2012 - Rzucał się w oczy, ze względu na kółko z obrotowego krzesła, oraz spore rozmiary (w pionie szczególnie). Nie jest to może jakaś bardzo profesjonalna konstrukcja w porównaniu z najnowszymi konstrukcjami LF na tym forum, ale jak zacząłeś robić robota w 2009 roku to już zmienia to postać rzeczy, bo z tamtego okresu LF tak właśnie wyglądały i takie miały osiągi. Moją uwagę przykuła ładnie wykonana płytka domowej roboty - widać, że się namęczyłeś, bo masz soldermaskę itp itd. Jednym słowem pogratulować🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Nie jest to może jakaś bardzo profesjonalna konstrukcja w porównaniu z najnowszymi konstrukcjami LF na tym forum, ale jak zacząłeś robić robota w 2009 roku to już zmienia to postać rzeczy, bo z tamtego okresu LF tak właśnie wyglądały i takie miały osiągi.
Robot wziął udział w zawodach "FOLLOW THE LINE" w Rybniku w 2009 roku. Informacja o tym jest w pierwszym akapicie:
Celem stworzenia robota był start w pierwszej edycji zawodów Follow The Line w Rybniku w 2009r. Robot świetnie się spisywał na trasie testowej. Niestety w czasie pierwszego przejazdu robot zamiast skręcić pojechał prosto. Jak się niedawno okazało, przyczyną takiego zachowania były kiepskie luty.
Moją uwagę przykuła ładnie wykonana płytka domowej roboty - widać, że się namęczyłeś, bo masz soldermaskę itp itd. Jednym słowem pogratulować🙂
Dzięki 🙂
Czy mi się wydaje czy spotkaliśmy się na Robotic Tournament w Rybniku w zeszłą sobotę?
Być może:)
Mówiłeś o tym kółku od dyrektorskiego krzesła
Do dzisiaj Dyrektor się na tym fotelu kolibie:P
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.