Skocz do zawartości

Trzy zagadki - szybkie okazje na zdobycie dobrej książki


Pomocna odpowiedź

Poprawne odpowiedzi to:

1) 6

2) 6

3) https://www.forbot.pl/forum/topics20/materialy-wykorzystanie-pmma-tzw-plexi-plexiglassu-szkla-akrylowego-vt1737.htm

Nagroda trafia do użytkownika: piotreks-89

Gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim za wspólną zabawę.

Książki zostały wysłane do wszystkich 3 osób dziś przed południem. Proszę o potwierdzenie w tym temacie otrzymania przesyłki.

Link do komentarza
Share on other sites

piotreks-89, Gratulacje. Jak dla mnie łatwiej jest zdobyć podium na zawodach niż wygrać taki konkurs jest sporo forumowiczów co znają lepiej to forum niż swój własny pokój 😅 Dla tego na wstępnie stwierdziłem, że nie będę startował lecz inicjatywa zacna oby więcej takich.

Link do komentarza
Share on other sites

Super, że się udało 🙂 Dziękuję za gratulacje 😉 Szczerze mówiąc, po pierwszej zagadce wygranej przez Grzesieq94, zwątpiłem w mój refleks 🤣

Jak tylko książka zawita u mnie w domu, powiadomię natychmiast.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

No kurde, a u mnie (jak zwykle z resztą) dali tylko Awizo, bo im się nie chce książek nosić 😋 O 17 będę musiał się przejść na pocztę :/

Normalne - u mnie, jak jest coś ciężkiego typu książka, to listonosz wrzuca "awizo powtórne" (!), bo już parę razy zrobiłem awanturę bo widziałem przez okno, że mi wrzuca awizo bez dzwonienia do furtki to wyszedłem z domu i mu mówię, że przecież jestem, ale przesyłki oczywiście nie miał nawet - to teraz się wycwanili i powtórne wrzucają mówiąc, że był wcześniej z paczką ale mnie nie było (a awizo musiałem zgubić), a teraz tylko powtórne daje, więc paczki nie nosi. Nie chcę się już wykłucać, jak to możliwe, że paczka wysłana 2 dni wcześniej już ma awizo powtórne (to kiedy niby było to pierwsze? jeszcze przed wysłaniem? 🤣 ), ale wolę się nie odzywać, bo pewnie jak następnym razem paczka przyjdzie na pocztę, to po tygodniu dopiero mi (powtórne) awizo wrzucą... 😉

P.S: ostatnio miałem okazję skorzystać z paczkomatów (http://paczkomaty.pl) i byłem zadowolony - zarówno nadanie jak i odebranie paczki to jakieś 20 sekund - paczka jest na drugi dzień (czyli jak kurierem), a płaci się jak za paczkę pocztową. Co prawda trzeba jechać do paczkomatu odebrać, ale zwykle i tak muszę iść z awizo na pocztę i stać w 25 minut w kolejce, albo w przypadku wysyłki kurierem 3x odbierać telefon i ustalać kiedy to akurat będę w domu by mi kurier podjechał.

Sorki za offtop.

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.