Skocz do zawartości

Trzy zagadki - szybkie okazje na zdobycie dobrej książki


Pomocna odpowiedź

Wyniki pojawią się wkrótce. Jeden wniosek narzuca mi się od razu 🙂 Mało kto czyta ze zrozumieniem to co się do nich pisze 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Nie tyle, że nie ze zrozumieniem, tylko po prostu szkoda było cennych sekund. Można było czytać to dokładnie wyraz po wyrazie i być dwudziestą osobą która wysłała odpowiedź, albo czytać co 4-tą linijkę i być może wysłać maila w pierwszej trójce, być może poprawną, jeśli się akurat dobrze przeczytało między wierszami co trzeba zrobić 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Czas podsumować pierwszą zagadkę. Oczywiście poradziliście sobie bardzo dobrze, pierwsza poprawna odpowiedź trafiła do mnie po około minucie od opublikowania pytań! Gratuluję świetnej znajomości Forbota!

Dla formalności poprawne odpowiedzi to:

1) Ile robotów znajduje się aktualnie w katalogu na FORBOT.pl?

218

2) Podaj ilość postów napisanych na Forbocie w kwietniu 2012 (dane z ogólnie dostępnych statystyk)?

1672

3) Z którego artykułu opublikowanego na Forbocie zaczerpnięto obrazek dołączony do tej wiadomości.

Przekładnie mechaniczne

Jak wiecie, byłem na tyle złośliwy, że prócz odpowiedzi na pytania należało przesłać coś jeszcze w mailu - spodziewajcie się tego za każdym razem. Z ciekawości podsumowałem wszystkie przesłane zgłoszenia, i wniosek jest chyba tylko jeden: należy czytać wszystko ze zrozumieniem, a dopiero później wysyłać zgłoszenia:

IMG_4fbf361191c253921.png

Dodam tylko, że pierwsze zgłoszenie jakie do mnie trafiło było błędne 🙂

Książka „Język C dla mikrokontrolerów AVR. Od podstaw do zaawansowanych aplikacji” trafia do użytkownika Grzesieq94, który poprawnie odpowiedział na pytania w około 2 minuty!

Bądźcie gotowi na kolejne 2 zagadki, tym razem spodziewajcie się ich na Forbocie!

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dodam tylko, że pierwsze zgłoszenie jakie do mnie trafiło było błędne 🙂

Ale z niego ciota, ciekawe kto to był 😋

Link do komentarza
Share on other sites

KD93 napisał/a:

Ale z niego ciota, ciekawe kto to był

Miej trochę szacunku do kolegów.

Jak już to, powinien mieć trochę szacunku dla samego siebie ^^

Link do komentarza
Share on other sites

Jak już to, powinien mieć trochę szacunku dla samego siebie ^^
Tego to się nie spodziewałem:P Mimo wszystko kolega KD93 powinien używać mniej wulgarnych słów. Język polski jest bogatym językiem.
Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.