Skocz do zawartości

Trzy zagadki - szybkie okazje na zdobycie dobrej książki


Pomocna odpowiedź

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Traficie na zagadkę, to zawalczycie. Nie traficie to trudno.

I radzę przed polowaniem nie pić alkoholu, bo potem ma to złe skutki, jak na przykład pomijanie połowy treści zagadki 😅

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Gratulacje.

Jak zacząłem czytać nowe posty to nie wyrobiłem ze śmiechu 😃 KD93 rozwalasz system 😉

Ja nie zdążyłem znaleźć arta... a jak po kilku minutach zwiesiła mi się przeglądarka doszedłem do wniosku, że nie mam po co go wysyłać.

Dodam, że przez ten konkurs siedziałem na fb od 19 i nie wiem jak to odbije się na wyniku z dzisiejszego sprawdzianu. 😉

Link do komentarza
Share on other sites

W takim razie będziemy czujnie i wszystkimi dostępnymi siłami i środkami śledzili sytuacje. 😋😃 Ekipa jest gotowa i na stanowiskach bojowych.

Link do komentarza
Share on other sites

Tak jak wspominałem to już na Facebooku - bądźcie dziś czujni między 16, a 22 🙂 Tym razem zagadka pojawi się na forum i nie będę z tym zwlekał do ostatniej chwili.

Link do komentarza
Share on other sites

Czas na podsumowanie zagadki. Zagadka była zadecydowanie cięższa od poprzedniej, ale i tak poradziliście sobie dobrze. Przysłaliście łącznie 23 poprawne zgłoszenia. Oczywiście nadal wiele osób nie przeczytało instrukcji jak należy przesłać swoje zgłoszenie, a to jest również część konkursu.

Poprawne odpowiedzi:

1) 19 prac

2) https://www.forbot.pl/forum/topics7/kroczacy-x-walker-vt6031.htm

3) https://www.forbot.pl/forum/topics20/kurs-cadsoft-eagle-czesc-1-schematy-vt6210.htm

Pierwsza poprawna odpowiedź, która do mnie dotarła była autorstwa użytkownika: Maniac.

Gratuluję szybkiej reakcji.

Kolejna i ostatnia okazja na wygranie książki już jutro!

P.S Wszystkie książki powinny dotrzeć do zwycięzców w piątek 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.