Skocz do zawartości

[Zawody] T-Bot 2014 - Wałbrzych - 22.02.2014


Treker

Pomocna odpowiedź

Witam

Tak jak najbardziej można rejestrować microsumo i zapraszam serdecznie na zawody.

Traker, proszę o dodanie w zakładce Zawody, kategorie microsumo i linefollower enhanced

Pozdrawiam Mateusz

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Rejestracja trwa tak jak zawsze do końca dnia przed zawodami (21 lutego).

Ile będzie przejazdów w LF z przeszkodami? Nie jest to sprecyzowane w regulaminie.

Przejazdów będzie tyle samo co w kategorii LF, czyli trzy. Dziękuje za uwagę zostanie to zaktualizowane w regulaminie.

Rezygnujecie z modułów startowych ?

Przecież większość robotów jest w nie wyposażona.

Niestety ze względów technicznych nie jesteśmy wstanie z nich korzystać, ale postaramy się na następny rok uruchomić tą opcję 😉

Pozdrawiam Mateusz

Link do komentarza
Share on other sites

Niestety ze względów technicznych nie jesteśmy wstanie z nich korzystać, ale postaramy się na następny rok uruchomić tą opcję 😉

A może przynajmniej wprowadzicie start tyłem?

To nie wymaga żadnych technicznych zabiegów a sprawia, że walki są bardziej sprawiedliwe. Inaczej niż przy losowaniu bo przy dwóch podobnych konstrukcjach ma duże znaczenie kto pierwszy ustawia...

Link do komentarza
Share on other sites

Czy można mimo wszystko korzystać z modułu startowego? Rzecz w tym, że brakuje mi przycisku start w robocie. Oczywiście po naciśnięciu przycisku na pilocie robot będzie czekał te regulaminowe 5 sekund.

Link do komentarza
Share on other sites

A może przynajmniej wprowadzicie start tyłem?

To nie wymaga żadnych technicznych zabiegów a sprawia, że walki są bardziej sprawiedliwe. Inaczej niż przy losowaniu bo przy dwóch podobnych konstrukcjach ma duże znaczenie kto pierwszy ustawia...

Myślę że jest to kwestia ustalenia między zawodnikami na zawodach.

Czy można mimo wszystko korzystać z modułu startowego? Rzecz w tym, że brakuje mi przycisku start w robocie. Oczywiście po naciśnięciu przycisku na pilocie robot będzie czekał te regulaminowe 5 sekund.

Jeżeli nie ma możliwości uruchomienia robota innym sposobem to jak najbardziej 😉

Pozdrawiam Mateusz.

Link do komentarza
Share on other sites

[ Dodano: 19-02-2014, 12:12 ]

Witam.

Kiedy będzie dokładny harmonogram? Ew. powiedz chociaż o której się zaczyna i kończy 😉

I jeszcze jedno. W przypadku małej ilości robotów w danej kategorii (np. freestyle) normalnie będą przyznane miejsca?

Cześć

Harmonogram dokładny powinien pojawić się w najbliższym czasie na stronie t-bot.hb.pl (do dwóch dni)

Zawody rozpoczniemy o 10:30, a rejestracje waszych robotów zaczniemy od 9:00 do 10:00.

Jeżeli chodzi o przyznawanie miejsc poczekajmy jeszcze trochę, myślę że jeszcze dużo osób zarejestruje się. W tedy zdecydujemy o tym.

Więc zapraszam do rejestracji robotów 😉 Mam nadzieje, że roboty microsumo deklarowane przyjadą na zawody 🙂 ?

Pozdrawiam Mateusz

Link do komentarza
Share on other sites

OK. Dzięki za informacje 😉

Co do przyznawania miejsc, to wolałbym być pewny że nie będę jechał kilkuset kilometrów na zawody po to, żeby dowiedzieć się, że za mało było uczestników w danej kategorii i miejsca nie zostaną przyznane. A planować wyjazd muszę już, bo trochę kilometrów mam.

Link do komentarza
Share on other sites

Myślę że każdy będzie usatysfakcjonowany 🙂

A jak co roku jest o co walczyć 😉

Zapraszam Mateusz.

[ Dodano: 20-02-2014, 12:32 ]

Na stronie pojawił się harmonogram zawodów http://t-bot.hb.pl/?s=info

Przesyłam dalej.

Harmonogram

9:00 - 10:00 - Rejestracja zawodników

10:30 - Oficjalne otwarcie

10:40 - 14:00 Eliminacje Sumo, Minisumo, Microsumo Enhanced, prezentacje Freestyle

10:40 - 13:00 Eliminacje Linefollower

13:00 - 14:00 Finał Linefollower Enhanced

14:00 - 14:30 Przerwa techniczna

14:30 - 16:30 Rozgrywki Finałowe

Mateusz

Link do komentarza
Share on other sites

Było super! Fajna atmosfera, organizacja i nagrody. Mi osobiście bardzo się podobało.

After party we Wrocku z Trekerem, Mateuszem i Navy też się udał. Pizza we włoskiej restauracji i piwko w Bierhalle 😃 Następnym razem skoczymy do "LP" ahhahah

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.