Skocz do zawartości

[Zawody] T-Bot 2014 - Wałbrzych - 22.02.2014


Treker

Pomocna odpowiedź

Musze przyznać, że bardzo nie chciało mi się jechać do Wałbrzycha - mam strasznie daleko do Was. Jednak impreza mega udana i żal było wczoraj wyjeżdżać 😉

Wielkie brawa dla organizatorów za świetną organizację i równie dobre nagrody, których pula była olbrzymia. Kto nie był niech żałuje.

Szkoda tylko, że nie udało nam się spotkać większą grupą po zawodach, ale i tak daliśmy radę później. Pozdrowienia dla ekipy od łososia w śmietanie, 15zł, matury z geografii i LP 😉

Zdjęcia, które robiłem dostępne są w galerii na Facebooku.

Poniżej kilka filmików:

Link do komentarza
Share on other sites

Ojjjj się działo:) Organizacja jak co roku BARDZO DOBRA, nie jedna uczelnia wyższa może brać przykład z ENERGETYK'a! Mimo, że osobiście nie walczyłem żadnym robotem, to emocje jakie mi towarzyszyły podczas turnieju były ogromne. Zaliczam T-BOT 2014 do udanych występów przede wszystkim duma mnie rozpierała, jak widziałem naszych podopiecznych z Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowie Opolskim w akcji:).

Pula nagród ogromna, nagrody praktyczne, było o co walczyć!

Podziękowania dla organizatorów, sponsorów oraz uczestników za świetną imprezę.

Kilka filmików autorstwa mojej kochanej żony, Treker obiecał, że doda w formie Playlisty.

__________

Komentarz dodany przez: Treker

Jak obiecał tak uczynił 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dziękuje za uczestnictwo, poświęcony czas i wspaniałą atmosferę pełnej pasji. Dla organizatorów takie wypowiedzi są energią do coraz większych starań i polepszania jakości zawodów T-BOT.

Pozdrawiam z wyrazami szacunku i zapraszam na kolejną edycję zawodów Mateusz. 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Zawody jak najbardziej udane. Nie będę już powtarzał tego co pisali inni. Powiem tylko że jakoś wydawalo mi się że było mało osób oglądających. Jak pamiętam z poprzednich edycji zawsze ringi były obstawione i ciężko było nawey zawodnikom się do nich dostać a tym razem było jakos tak pusto.

Z tego co słyszałem to zawody były dosyć dobrze rozreklamowane m.in. w lokalnej prasie, nawet w drodze na zawody w radiu wroclaw slyszalem krótka informacje o nich, wiec sie zastanawiam skąd tak mała frekwencja?

Link do komentarza
Share on other sites

Jak zwykle w Wałbrzychu było bardzo fajnie.

Dobra organizacja, fajna atmosfera i fajne nagrody. Jedyny mankament to brak modułów, ale mam nadzieje, że może next time się uda.

Super pomysłem była też wystawa z Curiosity 🙂

Na pewno wpadniemy za rok.

Pozdr. Maciek

Link do komentarza
Share on other sites

Również jestem bardzo zadowolony z zawodów. Mimo że nie było modułów to i tak poziom był całkiem niezły. Dziękuję również za fajną imprezę po zawodach ;D Haha next time idziemy gdzieś indziej...hmm chyba wiecie what i'm talking about 😃

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.