Skocz do zawartości

Zdjęcia szpiegowskie Psotka3


Pomocna odpowiedź

Czekam w takim razie na konkretny filmik, bez niego piwa nie będzie :]

Przy jakim najmniejszym prądzie udało Ci/Wam się uruchomić czujniki? Coś mi dzwoni w pamięci, że pisałeś przy okazji tych smd, że było to 5mA?

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Wcześniej lutowałem wszystko transformatorówką, natomiast od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem stacji XY369, dokupiłem do niej grot minifalę i nim polutowałem procesor, pozostałe elementy polutowałem jakimś bardzo cienkim grotem do smd. Muszę przyznać, że wcześniej nie mogłem się przekonać do lutowania stacją, ale gdy zobaczyłem efekt końcowy to powiem, że do smd, taka stacja jest rewelacyjna. Procesora nigdy nie polutowałbym transformatorówką (nawet z tymi specjalnymi grotami do smd) z taką jakością jak tą stacją z tym właśnie grotem.

Link do komentarza
Share on other sites

Jaki prześwit ma Psotek3, bo te czujniki według noty powinny mieć 1 mm i w jakich odstępach od siebie umieściłeś czujniki (w linii prostej, nie po łuku tak jak są umieszczone na płytce)?

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.