Planeta Robotów – zajęcia z robotyki LEGO

Planeta Robotów
adres: Planeta Robotów
Włoska 8
00-777 Warszawa
www: https://planetarobotow.pl/
e-mail: planeta@robotow.pl
tel.: 731-471-482
oferta:
SZKOLENIA LEGO robotyka

Kreatywne półkolonie letnie dla Twojego dziecka!

Zapraszamy dziewczynki i chłopców w wieku 6-12 lat na letnie półkolonie z robotami i Minecraftem. Wakacje z nami to połączenie nauki i dobrej zabawy. Wspólnie zbudujemy roboty naszych marzeń, zgłębimy zagadnienia edukacyjne w środowisku ulubionej gry młodego pokolenia, czyli oczywiście Minecrafta, przeprowadzimy różne niesamowite eksperymenty naukowe, weźmiemy udział w zajęciach artystycznych i sportowych oraz wiele więcej!

Przykładamy dużą wagę do komfortu oraz bezpieczeństwa dzieci. Podczas półkolonii zapewniamy:

  • Opiekę wykwalifikowanej kadry przez 10 godzin dziennie
  • Zajęcia w małych grupach (do 12 osób)
  • Ubezpieczenie dla każdego uczestnika
  • Półkolonie zgłoszone do Ministerstwa Edukacji Narodowej
  • Pełne wyżywienie, dostosowane do indywidualnych potrzeb

Dezynfekcja zestawów edukacyjnych, klocków, zabawek oraz dbanie o zachowywanie odpowiedniej higieny przez dzieci była dla nas zawsze nieodłącznym elementem pracy. Jednak w obecnej sytuacji możemy zapewnić, że będzie przykładać do tego jeszcze więcej uwagi. Zachęcamy do przeczytania pełnej oferty oraz dokonania zapisu na półkolonie letnie z Planetą Robotów.

Czym jest Planeta Robotów?

Planeta Robotów już od 2013 roku daje wzór, jak powinny wyglądać dobre zajęcia z LEGO robotyki dla dzieci i młodzieży. Nasze warsztaty powstały z pasji do robotów i kreatywnej edukacji. Podczas zajęć staramy się przekazać entuzjazm do nauki młodemu pokoleniu.

Przy pomocy nowoczesnych zestawów LEGO® Mindstorms pokazujemy, jak z kilkudziesięciu klocków, wielozadaniowej kostki EV3 i specjalnych silników oraz sensorów stworzyć własne, mobilne roboty. Wszystko to bez żadnych gotowych instrukcji – wspieramy w ten sposób rozwój kreatywności oraz wyobraźni przestrzennej.

Nasza oferta obejmuje regularne zajęcia z robotyki, kolonie, półkolonie letnie i zimowe, organizację eventów tematycznych oraz urodzin. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Planety Robotów w celu uzyskania większej ilości informacji.

Wpis sponsorowany,
materiały dostarczone przez Planeta Robotów.