Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników

Pomocna odpowiedź

Cześć, mam na imię Konrad, zainteresowałem się naprawą elektroniki po tym tym jak urodził mi się Syn. Dostałem od znajomych kilka zabawek, które nie chciały działać i zamiast je wyrzucać chciałem je naprawić dając im drugie życie 🙂

• Lubię! 2

@dorkaaa witaj Dorotko na naszym forum 🙂 Bardzo ciekawa historia, z jednej strony trochę smutna, przykro mi czytając o śmierci Twojego taty. Masz też ciekawy cel, aby kultywować jego pasję.

5 godzin temu, dorkaaa napisał:

gdzie bawiłam się cyną, śrubkami i magnesami. Robiłam też z tatą płytki czyli wkładałam diody i inne elementy w zieloną płytkę, w dziurki, zgodnie ze schematem, a tato potem to lutował. Zawsze imponowało mi to, że nie wyrzucał zepsutych sprzętów tylko sam je naprawiał, a jak nie dało się naprawić to odlutowywał części, które zbierał i wykorzystywał w innych urządzeniach.

Jakbym widział siebie 😅 jak byłem mały jedną z ciekawszych zabawek w warsztacie mojego taty była wiertarka stołowa, po latach była to pierwsza z rzeczy którą kupiłem za własne pieniądze.

Powodzenia w nauce, śmiało pytaj jak pojawią się niejasności - postaramy się pomóc 💪

@Cellstar witaj Konradzie na naszym forum 🙂 Masz dobrą motywację, nie wszystko da się naprawić zwłaszcza gdy mamy na myśli naprawdę drobną elektronikę, ale warto próbować. Powodzenia!

• Lubię! 2

Cześć! Mam na imię Kasia i odkryłam Forbot'a kiedy zaczęłam studiować. Mam za sobą kilka malutkich projektów na płytkach stykowych ale chciałabym się bardziej rozwinąć i spróbować swoich sił z elektroniką 🙂

• Lubię! 1
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@Kat9949 witaj Kasiu na naszym forum 🙂 powodzenia w nauce, wiele tematów z tego forum czy bloga na pewno przyda się na studiach, filtr Kalmana jest co roku oblegany 😄 

@extend91 witam serdecznie 🙂 cieszymy się, że mówi się o Forbocie. Powodzenia w nauce i zachęcam do dalszej aktywności.

Cześć, mam na imię Tomek. Elektroniką interesuję się już od dawna, próbuję zgłębiać jej tajniki. Przez ten czas pojawiło się wiele pytań i niewiadomych stąd moje dołączenie do forum. Pozdrawiam Wszystkich.

• Lubię! 2
  • Dimar zmienił tytuł na: Witam serdecznie :) - cześć wszystkim mam na imię Andrzej i...